Wpis z mikrobloga

Przez ten #!$%@? #zakazhandlu zagłosuje w tych wyborach tak, jak będzie PiS-owi przeszkadzało najbardziej , czyli na PO. W dupie mam resztę, jak zagłosuje na mniejsz partie go głos się może zmarnować. Ten przepis jest tak idiotyczny, wlurwiajacy i debilny ze mam nadzieje ze te pisowskie dzbany będą kiedyś jak ja teraz na kacu bez możliwości pójścia do sklepu. #!$%@? gnoje, a żeby ich swędziało i żeby nie mogli się podrapać. #polityka
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a665321: Im dokładnie o to chodzi. Wszyscy zagłosują na PO, a PIS będzie sobie grzecznie czekał, bo za 4-8 lat będziesz tak #!$%@? Platformą, że zaglosujessz na PIS, żeby zrobić im na złość xd
A co to są wybory prezydenckie, że wygrywa je tylko jedna partia i nie ma sensu głosować na małych graczy? Przecież w sejmie może siedzieć i 10 partii z 10-procentowym poparciem każda.
  • Odpowiedz
W dupie mam resztę, jak zagłosuje na mniejsz partie go głos się może zmarnować.


@a665321: Esencja polskiego wyborcy... A potem bóle dupy "bo w tym sejmie to wiecznie te same mordy".
No jeśli tak głosujesz to jak mają być inne?
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: "Obłędem jest powtarzać w kółko tą samą czynność, a oczekiwać innych rezultatów."
Wiara lemingozy w sondaże i próg wyborczy na wypadek sporego marginesu błędu, oto dopełnienie obrazu polskiej partiokracji.
  • Odpowiedz
jak będzie PiS-owi przeszkadzało najbardziej , czyli na PO


@a665321: Nie bądź taki i daj szansę innym małym partią "zarobić" na Polsce w polityce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@a665321: Przez takich ludzi jak ty mam ochotę wyjechać z Polski. Małe partie są złe głosuj tylko na PiS albo PO, a potem wielkie narzekanie "Łaaa czemu w tym kraju jest tak źle? :("
  • Odpowiedz
@a665321 zagłosuj na PO, to w następnych wyborach będziesz głosował na PiS, bo Cię po w*rwi. I tak w kółko przez całe Twoje życie. Kurde z kim ja mieszkam w tej Polsce


@a665321: Wyprowadzaj z budżetu grube miliardy, daj się nagrać jak #!$%@? cyrki, sprzedawaj państwowe za bezcen, daj się ruchać zachodowi, podnoś podatki, ale #!$%@? pisiory zamknęły dzisiaj biedre. Głosuje na PO.

Brzmi legitnie, #!$%@?. I dobrze ktoś
  • Odpowiedz
  • 8
@a665321 o, rosnie nam nowy Janusz
A pozniej myk z powrotem na PiS bo PO sie nie sprawdzilo i tak w kolo Macieju

Lecisz na czarna za propagowanie glupoty ktora ewidentnie wysales z mlekiem ojca
  • Odpowiedz
@Kofas: Lol, przecież PO nie ma nawet startu do PiSu, ich głupie ustawy to pikuś w porównaniu np. do zakazu handlu... OP idzie na czarną bo myśli logicznie?
  • Odpowiedz