Wpis z mikrobloga

Przez ten #!$%@? #zakazhandlu zagłosuje w tych wyborach tak, jak będzie PiS-owi przeszkadzało najbardziej , czyli na PO. W dupie mam resztę, jak zagłosuje na mniejsz partie go głos się może zmarnować. Ten przepis jest tak idiotyczny, wlurwiajacy i debilny ze mam nadzieje ze te pisowskie dzbany będą kiedyś jak ja teraz na kacu bez możliwości pójścia do sklepu. #!$%@? gnoje, a żeby ich swędziało i żeby nie mogli się podrapać. #polityka
  • 143
  • Odpowiedz
@a665321: chłopie wyjdź z domu, a nie stękasz, ustawa może jest i głupia, ale prawda jest taka że co 3 sklep otwarty, a już na pewno monopolowe. Ale nie, lepiej wylewać żale na kacu na wypoku, niż wyjść na świeże powietrze i kupić sobie browca.
  • Odpowiedz
@a665321: Z jednej strony masz rację, a z drugiej #!$%@? przez takich jak ty rządzą te same gadające głowy co kadencję. Nie głosujesz na kogoś tylko przeciwko komuś. Dorośnij i dopiero wtedy idź do urny.
  • Odpowiedz
Żadna decyzja aktualnie rządzących nie usprawiedliwia głosu na PO w obliczu tych pamiętnych 8 lat. I jednych i drugich nie lubię.


@PrinsFrans: wymień coś pamiętnego z tych ośmiu lat xD
  • Odpowiedz
@Sondokan: Podwyższenie VAT, skok na OFE, akcja widelec, działania wobec Amber Gold, afery taśmowa i hazardowa, kompromitacja państwa w związku z 10.04, Sopot, koncert na narodowym, autostrady na euro i wiele innych.
  • Odpowiedz
@QBA__: Mądrości ludowe są niestety ch*j warte i masz rację, nic w tym kraju się nie zmieni, póki nie zmieni się sposób myślenia tego społeczeństwa, które wybiera bezmyślnie, emocjami, albo "a bo nie lubię tamtych".
  • Odpowiedz
Jeśli w końcu nie wyklaruje się 3. rozsądna siła, będziemy mieli tylko cykliczne zmiany PO/PiS jak w USA, gdzie raz demokraci, raz republikanie. Ale w gruncie rzeczy to zbiór wciąż tych samych twarzy. Od 29 lat.


@PrinsFrans Nietrafione porównanie. W USA Republikanie i Demokraci to nie są partie jak u nas, gdzie szef decyduje, a reszta sie dostosowywuje.
Republikanie czy Demokraci to partie mające ludzi o bardzo różnych poglądach. Reprezentują pewien
  • Odpowiedz