Wpis z mikrobloga

#taxi #uber #bolt #boldupy Tego już nie zatrzymamy. Zobacz ilu imigrantów łapie się za jazdę na uberze i bolcie, z podrobionymi papierami, prawem jazdy, nawet ostatnio złapali Ukrainca który miał w plecaku Polskie licencje taxi, Polskie badania psychotechniczne "in blanco" podrobione na Ukrainie - gotowe już do wypełnienia. Taki delikwent z Pakistanu, Gruzji czy innego szlamabadu z dnia na dzień staje się taksówkarzem, dzwoni do "partnera" bo na każdym aucie masz reklamę "zatrudnimy kierowów". Dostaje kluczyki i jedzie. Patologia. a później płacz że nie można się z takim dogadać, nie powie ci gdzie najbliższa apteka całodobowa, nie wie gdzie na SOR zawieźć, nie ma pojęcia gdzie jaka knajpa. Zwykły taksówkarz z miejsca rusza po haśle: "proszę pana całkowita zmiana planów, pilnie na SOR na Wrocławską bo dostałem info że znajomy potrzebuje pomocy". A jak to powiesz pseudo-taksówkarzowi z bangladeszu to zrobi wielkie oczy i Ci powie "Aplikacju-Aplikacju" i dalej debil nie wie co się dzieje... Taka jest prawda. Całkowicie zniszczony rynek taxi. W Niemczech np. w Stuttgarcie nie pojedziesz takimi wynalazkami, jest nadal egzamin taxi i koniec. Tam nie pozwolą sobie aby ich obywatel-przedsiębiorca miał konkurować z takim syfem. Kraj dawno sprzedany a Ty jeszcze myślisz że cokolwiek możemy zdziałać. Weź się ocknij.
  • 53
@Okuratny_Krk: Ja już wróciłem potulnie do korpo taksówkarskich, sam jestem kierowcą i włos mi staje dęba gdy jadę z uberzystą, nie mówiąc o samym poziomie tych ludzi, zdarzyło mi się nawet kilka razy to że przeklinali że wzięli kurs ze mną bo to za daleko i jemu się nie chce, ślepo słuchają nawigacji i jeżdżą #!$%@? trasami, droga do pracy z uberzystą jaka mi zajmuje 40 minut gdy jadę solo to
Zwykły taksówkarz z miejsca rusza po haśle: "proszę pana całkowita zmiana planów, pilnie na SOR na Wrocławską bo dostałem info że znajomy potrzebuje pomocy". A jak to powiesz pseudo-taksówkarzowi z bangladeszu to zrobi wielkie oczy i Ci powie "Aplikacju-Aplikacju" i dalej debil nie wie co się dzieje... Taka jest prawda.


@Okuratny_Krk: Dzień dobry panu złotówie. Dlaczego po kobietach jesteście drugą najliczniejszą grupą społeczną wymuszającą pierwszeństwo na drogach?
@StdPtr: Sam byłem wielkim fanem ubera i korzystałem z niego jak tylko pojawił się dostępny w Wawie, ale od gdzieś od roku lub dwóch lat to już zbyt nisko spadła jakość usługi, poza tym wystarczy popatrzeć na liczbę dzwonów w Wawie uberzystów wszelkiej maści xD Co śmieszne, często nawet taxi wychodzi taniej, uber potrafi #!$%@?ć cenę 70 zł za przejazd 16 km po mieście o 8 rano w zwykły czwartek.
@Okuratny_Krk
Kraj sprzedany bo w najtańszych taksówkach jeżdżą imigranci, którzy ledwo potrafią się przywitać po polsku. Oczywiście ty dopłacasz ekstra do taksówki premium z taksówkarzem, który osobiście brał udział w powstaniu warszawskim i własnymi rękami odbudowywał po wojnie Warszawę, stąd tak obszerny post na temat jakości usług świadczonych przez ubery i bolty.
@Okuratny_Krk: Co to za marne ocieplanie wizerunku taksiarzy? Dojazd uberem wychodzi mnie zazwyczaj taniej, niż samo trzaśnięcie drzwiami w taksówce. Kierowca trzyma się nawigacji? No, faktycznie, lepsi są taksówkarze i ich skróty przez okoliczne miejscowości. To, że nie można się z nimi dogadać traktuję jak zaletę. Nie wsiadam do samochodu na pogaduszki, od komunikacji mam aplikacje. Gdzie Ty mieszkasz i z kim się przyjaźnisz, że cały czas czas musisz zmieniać trasy
Złotówy sie zesraly bo kasowanie frajerów sie skonczyło xD Na uberze robie kilometry po wawie za ułamek ceny, z pełnym przegladem sytuacji w apce. Cały czas kupony na -50/-40%. Ani razu nie mialem zadnego problemu a zdarzało sie ze wolałem wybrac uber/bolt niz przejazd ZTM (Wa-wa) bo bylo niewiele drozej. W zasadzie gówno mnie obchodzi kto kieruje bo i tak nie rozmawiam a mam dojechac do celu. Eldorado złotów mam nadzieje ze
@Okuratny_Krk: Uber służy do przewozu z punktu A do punktu B bez zbędnego #!$%@?, rozmówek o polityce i szukania SORów. Do tego się nadają i nie potrzebujemy w tym celu taxiarzy kasujących zdecydowanie więcej hajsu. Przeciętnie co 2 dni mam do przejechania trasę 5km w Łodzi - prostą, po której nawigacja się nie gubi. I miałbym do takiego przewozu zamówić taxi? No way xD