Wpis z mikrobloga

@SynSyjonu najechac na cos lezacego na drodze i innych wyzywac od debili. To trzeba miec talent. Kawal gumy pol samochodu rozwalil? A moze ze zgnitego strupa szpachla poodpadala i teraz janusz sponsora szuka? Ja bym prawko zabral za niedostosowanie predkosci. I nie oddal poki nie udowodni ze kierowca wiedzial/widzial za bieznik mu sie z opony odkleil. :)
@Minesr33: co innego kaczki a co innego niewidoczny bieżnik na środku drogi w który wjeżdżają kierowcy. Nie robiłbym piany gdyby to był jeden kierowca.. ale jak trzech po kolei w przeciągu kilku minut.
Nie wiem jak się to nazywa, ale tak jakby pękła mi opona i zostawił bieżnik na środku drogi.


@SynSyjonu: Odpadł bieżnik z bieżnikowanej opony. Zdarza się jak się ją zajedzie do zera, albo ma wady produkcyjne.

I teraz pytanie do kogo ubiegać się o odszkodowanie?


@SynSyjonu: Do sprawcy, czyli trzeba by znaleźć tą ciężarówkę i z jej OC.
Od zarządcy drogi to jedynie gdyby się dało udowodnić że ten bieżnik
@SynSyjonu: Ja się pytam, gdzie jest ITD. Bo taka prawda, że te pier*** januszebiznesu ładują jakieś gunwo, nie opony "bo taniej", te złomy jeżdżą po drogach, często przeładowane i mamy efekty.
Pewnie była bieżnikowana, ale używki, chinole i łysole to są na porządku dziennym.