Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: trochę czasu minęło wiec napiszę ci teraz dlaczego nikt normalny ci tego nie wyceni.
Pominę jedynie kwestie grafiki, bo na tym się nie znam choć jestem pewien, że na podstawie stwierdzenia "Grafika" żaden będący przy zdrowych zmysłach grafik nie określi ci kosztu.
Na podstawie twojego opisu nie da się oszacować ilości roboczogodzin.
To co napisałeś to nie jest żadna specyfikacja techniczna. Ilośc roboczogodzin może być różna w zależności od samego
@Marcinowy: jesli chcesz przyjanuszyć, to szkielet strony mozesz zrobic sam. Ja np. stawiam stronę na wordpressie, chociaż u mnie to kilka podstron + formularz kontaktu + newsletter. Sklep tez mozna machnac. Responsywność i wstepne pozycjonowanie załatwisz wtyczką. Natomiast jesli chcesz bardziej rozbudowany serwis lub forum, to WP może tego nie udźwignąć. Dolicz koszty hostingu I domeny plus ewentualnego przekierowania poczty (ja wybrałam opcję 300zł na start + odnowienie coroczne za 350zł,
@Niestabilny W zasadzie to pod każdym postem się wymądrzasz, a widać, że słabo u ciebie z podejściem zwinnym. Do tego nie spinaj dupska, bo ktoś napisał prosty post na mirko a nie cała analizę wraz z dokumentacją i odpisz jak człowiek, że ciężko to wycenić. Ale nie, wolisz rozbić to na 4 posty (za mało atencji?), które właściwie poza ostatnim nie wnoszą nic ciekawego.