Wpis z mikrobloga

Miałam wrzucić za dwie godziny, ale nie wiem czy będę miała czas, więc wrzucam teraz. xD

W drugiej rundzie nie było zaskoczenia. Na samym początku na prowadzenie wysunął się Jordan i został na prowadzeniu do samego końca.

Bez zbędnego #!$%@? zaczynamy rundę trzecią.
Jej faworytami są Kacper Lipski, Hed, Michał (aka "giedyś grubol, teraz chudy") i Fangotten.

Zapraszam do głosowania. xD

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)

PS w drugiej rundzie jakoś mało osób głosowało, więc postanowiłam zawołać wszystkich plusujących pierwszy post. Jakby ktoś miał mi to za złe, to zawsze może wrzucić na czarno i mieć święty sposób.
Pobierz p.....o - Miałam wrzucić za dwie godziny, ale nie wiem czy będę miała czas, więc wrzu...
źródło: comment_6CbWLh6lZfDXH130xUzlllsXLsbFXjvB.jpg

NAJGORSZYM PROWADZĄCYM W TVGRY.PL JEST...

  • Kacper 3.6% (96)
  • Kacper Lipski 16.8% (447)
  • Hed 18.0% (479)
  • Gambrinus 7.4% (197)
  • Fangotten 19.1% (509)
  • Arasz 4.2% (113)
  • Michał 30.9% (822)

Oddanych głosów: 2663

  • 78
@budus2: te wybory to oczywiście trochę bezsens. nie wygrywa najlepszy tylko najbardziej lubiany, a takim może być tylko najbardziej typowy, w którego charakterze nie ma cechy odstręczającej większej części społeczeństwa. Jordan lubi nielubiane w Polsce anime i gry z Azji, więc od początku było wiadomo że odpadnie. Gambrinus lubi historię i militaria, wykopki lubią historię i militaria, więc dojdzie wysoko, ale z charakteru jest zbyt grzeczny (taki elegancik), więc i tak
@pizza-eco: Imo najlepszym prowadzącym jest nr 5, zawsze dobrze przygotowane, materiały merytoryczne i bardzo ciekawe tematy wybiera, generalnie klasa sama w sobie. Mówię to jako osoba której zdarzyło się trafić na jego FB i raczej dojść do wniosku że w kwestii poglądowych to byśmy się pokłócili w pewnej części. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pizza-eco: Fangotten i Kacper Lipski robią najbardziej low effort materiały na kanale, minimalna ilość własnego gameplayu i całość oparta na wyliczankach wziętych ze statystyk Steama.
Michała jest stosunkowo mało na kanale, ale zawsze ogląda i słucha się go bardzo przyjemnie.
Hed jest złotem póki jest sobą i nie próbuje naśladować Fangottena i jego dziwnej maniery mówienia po zaciemnieniu ekranu.