Wpis z mikrobloga

Przez plec przegralem w zycie. Mam 27 lat i do konca zycie bede sam... Gdybym byl rozowym to bym od 16 lv mial zwiazek *(albo i wczesniej). Nic nie musialbym robic, od malego niebiescy by do mnie pajacowali (zagadywali, podrywali) a ja bym ocenial najlepszych pajacow. Na studiach by bylo tak samo, wszyscy by do mnie sie lasili, tak samo internet, tindery czy nawet wypok. A tak czeka mnie wieczna samotnosc... I nie piszcie o brzydkich rozowych, brzydkie rozowe maja pelno atencji na tinderze. Z reszta wiekszosc rozowych jest co nahjmniej przecietna, na ulicy to 1 na 20 jest brzydka a i tak jest to spowodowane tym, ze o siebie nie dba... A brzydki facet albo przecietny nie ma zadnych szans, jest skazany na wymarcie w samotnosci...
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #tinder #zwiazki
  • 116
@wyjde_z_przegrywu
Wiekszosc niebieskich jest co najmniej przecietna, na ulicy to 1 na 20 jest brzydki a i tak jest to spowodowane tym, ze o siebie nie dba...
A brzydka kobieta albo przecietna nie ma zadnych szans. Jak jeszcze nie lubi się malować i nie ubiera się modnie.
Nawet piwniczaki śmieją się z przeciętnych kobiet
A jak jest spokojna z charakteru i nieśmiała, nie lubi wyzywających ubrań to nawet atencji za dużo nie