Wpis z mikrobloga

Ale mnie w----------e.

Zawsze gniję z k---a smakoszy babcinego jedzenia co plują na każdą sieciówkę jedzeniową.

Ja p------ę, można mieć swoje preferencje, ale gnije z cyrku jaki o-----------e chwaląc pod niebiosa te babcine wyroby. Przecież to synonim potraw z sierścią kota, bo żal sierściucha z blatu przegonić. Jedzenie zrobione z przeterminowanych składników, bo nieważne że składniki były po dacie już w sklepie, ważne że z promocji. No a nawet jakby chciała sprawdzić datę przydatności to i tak jej niedowidzi bo ostatni raz u okulisty była jeszcze za gierka. Do tego ta d------a ilość przypraw, a szczególnie soli. Zupełnie jakby na jej języku było mniej aktywnych kubków smakowych niż różowych pasków na wykopie. A wszystko tłuste jak tylko się da. Taka mizeria na przykład. Wiecie ile kalori ma ogórek? 16 kcal na 100 gram. Brzmi zdrowo i odchudzająco? No to jeb, dodaje do tego śmietanę, oczywiście 18% ale jakby mogła to i 30% dodała. No i obowiązkowo sól. No ja rozumiem że podczas wojny trzeba było jeść tłusto, ale na boga wojna skończyła się 70 lat temu. Czy to ta słynna demencja starcza?

A teraz dla kontrastu: Jak bułka leży na opiekaczu pół godziny to ląduje w śmietniku, a wasza babka będzie odgrzewała te same kotlety 5 dni pod rząd, aż k---a olej wyparuje z patelni xD, super zdrowe produkty xD

inb4 prezes mcdonalds polska

#fastfood #mcdonalds #pizza #kfc #gotujzwykopem #heheszki #zalesie #gorzkiezale #swieta
Lake_Titikaka - Ale mnie w----------e.


Zawsze gniję z k---a smakoszy babcinego j...

źródło: comment_dng8YhSaq2QsPJVNPDaERyzFlbH7epWZ.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lake_Titikaka: Każdy kto pracuje w gastro lub pracował wie.. że p--------z głupoty.
Ewentualnie możesz mieć rację, jeżeli ktoś ma babcię brudasa.

Mi wystarczy jak widzę w maku jak przed chwilą c--j z obsługi palił papierosa i zaraz mi robi kanapki tymi śmierdzącymi paluchami. Połowa z was nie myje rąk po wyjściu z kibla, albo drapie się po jajach.

Super lepsze jedzenie niż u babci. Teraz w---------j do pracy za najniższą
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:

A NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM RAKU W POLSKICH DOMACH JEST MIÓD

Mamy, Cicocie czy Babcie często zabraniają słodyczy, słodkich napojów itp ale MIÓD w-------ą wszędzie, do herbaty, na kanapki itp. Co najśmieszniejsze wszędzie trąbi się by unikać syropu glukozowo-frutozowego (którego np w napojach jest może z kilka procent) a jednocześnie miód składa się z ponad 70% tego gówna + inne cukry.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka k---a, chciałbym powiedzieć, że wyolbrzymiasz, ale to jest takie prawdziwe xD

Babcia dobrze gotuje, ale tyle razy miałem sraczkę po jej jedzeniu, że się poważnie zastanawiałem, co jest nie tak xD

Raz zrobiła pyszne pierogi ze serem, polała śmietaną i posypała cukrem. Próbuje jeść, ale coś dziwnie smakuje. No nie zostawię przecież, babcia dla mnie zrobiła to zjem. Połowę jakoś zmogłem, ale tej śmietanie się lepiej przyglądnąłem i zepsuta w
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: to wszystko niestety prawda, przynajmniej jeśli chodzi o moje obie babcie...

a w dzieciństwie lubiłam ich kuchnię - zastanawiam się czy dlatego, że miałam mniejszą świadomość w jaki sposób przyrządzają posiłki, czy dlatego, że wtedy były młodsze i bardziej się przykładały, może to i to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiecie ile kalori ma ogórek? 16 kcal na 100 gram. Brzmi zdrowo i odchudzająco? No to jeb, dodaje do tego śmietanę, oczywiście 18% ale jakby mogła to i 30% dodała.


@Lake_Titikaka: I co w związku z tym? :) właśnie ze śmietaną brzmi odchudzająco. Jakbyś zjadł tego ogórka z płatkami zbożowymi, to szybciej wejdzie ci w dupę niż śmietana.
  • Odpowiedz
Ja p------e gdzie wy sie uchowaliscieXD jak tak czytam tam te wpisy i memy z nosaczem to chyba w jakiejs polsce z i was z procy karmili. To ze wam babcia na mielone podawala zmielonego psa z budą i jako salatke troche gnoju z sianem doprawione odrobina oleju silnikowego to nie znaczy ze kazdy mial taki oboz przetrwania w domuXD
  • Odpowiedz