Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ście.

Zawsze gniję z #!$%@? smakoszy babcinego jedzenia co plują na każdą sieciówkę jedzeniową.

Ja #!$%@?ę, można mieć swoje preferencje, ale gnije z cyrku jaki #!$%@? chwaląc pod niebiosa te babcine wyroby. Przecież to synonim potraw z sierścią kota, bo żal sierściucha z blatu przegonić. Jedzenie zrobione z przeterminowanych składników, bo nieważne że składniki były po dacie już w sklepie, ważne że z promocji. No a nawet jakby chciała sprawdzić datę przydatności to i tak jej niedowidzi bo ostatni raz u okulisty była jeszcze za gierka. Do tego ta #!$%@? ilość przypraw, a szczególnie soli. Zupełnie jakby na jej języku było mniej aktywnych kubków smakowych niż różowych pasków na wykopie. A wszystko tłuste jak tylko się da. Taka mizeria na przykład. Wiecie ile kalori ma ogórek? 16 kcal na 100 gram. Brzmi zdrowo i odchudzająco? No to jeb, dodaje do tego śmietanę, oczywiście 18% ale jakby mogła to i 30% dodała. No i obowiązkowo sól. No ja rozumiem że podczas wojny trzeba było jeść tłusto, ale na boga wojna skończyła się 70 lat temu. Czy to ta słynna demencja starcza?

A teraz dla kontrastu: Jak bułka leży na opiekaczu pół godziny to ląduje w śmietniku, a wasza babka będzie odgrzewała te same kotlety 5 dni pod rząd, aż #!$%@? olej wyparuje z patelni xD, super zdrowe produkty xD

inb4 prezes mcdonalds polska

#fastfood #mcdonalds #pizza #kfc #gotujzwykopem #heheszki #zalesie #gorzkiezale #swieta
Lake_Titikaka - Ale mnie #!$%@?ście.


Zawsze gniję z #!$%@? smakoszy babcinego je...

źródło: comment_dng8YhSaq2QsPJVNPDaERyzFlbH7epWZ.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
#!$%@? całe życie tłuste żarcie na oleju 15 tłoczenia to nie dziwne że wam smakuje bo innych smaków nie mieliście okazje poznać. Każdy kto ma trochę rigczu ten wie że domowa kuchnia to ścierwo i smakuje jako-tako bo karmili nas tym całe dzieciństwo. Nie zastanawiało was dlaczego kuchnia waszej mamy zawsze smakowała dobrze, a jak byliście w goście to smakowało gorzej? xD No właśnie xD nauczeni do jedzenia gówna.

W życiu bym
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka z babcinych potraw chyba tylko rosół i pączki mi smakują. Dwa razy w roku na święta przeżywam #!$%@? katorgę jadac na drugi dzień na obiad do babci, jakie to wszystko jest #!$%@? paskudne
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: też kisłem z tych komentarzy , kisnę generalnie jak kto ciśnie na wszelkiego rodzaju fast czy slou fuudy. Ludzie to się raz na tydzień/miesiąc. Jak ktoś chce to niech je nawet codziennie, byle nie stał się przez to niepełnosprawny.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: wiem że to troll pasta ale babcie to będą #!$%@?ć na targ na drugim końcu miasta po sześć jajek bo tam żółtka większe ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w gronie to wielogodzinne dyskusje gdzie mięso jest lepsze

moja mama (już babcia) tyle dupe truła p maszynce do mięsa że aż jej kupiłem, pakowanego mielonego nigdy nie kupi ze sklepu

wszelka strategia gdzie kupić najlepszą sałatę, czosnek,
  • Odpowiedz
No widzę że ten wpis wywołał chyba największą burzę w mojej wykopowej karierze xD

Część wzięła sobie to tak do serca, jakbym stał przed ich babkami i pluł im w twarz (albo do tych ich schabowych), chyba tylko @Naxster to chlubny wyjątek który potrafił uargumentować dlaczego babcie potrafią gotować smacznie, a przynajmniej tak to odczuwamy

@geuze: @Nadrill: @blablador: @Shanny: @KochanekAdmina:

dzięki za quality głos w dyskusji xD
  • Odpowiedz
Do tego ta #!$%@? ilość przypraw, a szczególnie soli. Zupełnie jakby na jej języku było mniej aktywnych kubków smakowych niż różowych pasków na wykopie.


@Lake_Titikaka: To akurat prawda.
A moja babcia do tego pali od jakichś 60 lat, więc już w ogóle ma z 5 kubków smakowych na krzyż, dla niej nie ma rzeczy zbyt słonej/ostrej/słodkiej. Zwłaszcza sól ubóstwia.
  • Odpowiedz
A wszystko tłuste jak tylko się da. Taka mizeria na przykład. Wiecie ile kalori ma ogórek? 16 kcal na 100 gram. Brzmi zdrowo i odchudzająco? No to jeb, dodaje do tego śmietanę, oczywiście 18% ale jakby mogła to i 30% dodała. No i obowiązkowo sól.


@Lake_Titikaka: Od tłuszczu się nie tyje, wręcz przeciwnie, tłuszcz (śmietana, oliwa) szybko syci.

Co powiesz na jedzenie z maka, które nigdy nie syci i które można
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus:

Co powiesz na jedzenie z maka, które nigdy nie syci


Kup jutro zapobiegawczo 7 big maców i daj znać czy dasz radę zjeść choćby 2 (no dobra jako typowy różowy z wykopu 4 xD)

also

Od tłuszczu się nie tyje


To że od węglowodanów można utyć nie jest równoznaczne z tym, że ociekające tłuszczem rzeczy nie tuczą. A już na pewno nie są zdrowe.
  • Odpowiedz