Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie te plebiscyty na najlepszy keczup albo śledzie w oleju. Każdy ma swoje gusta. Niektórzy nigdy nie mieli telefonu innej firmy niż Apple, więc nie są obiektywni w wybieraniu najgorszej firmy. Wiadomo, że dla jędzacych zapiexy tylko z keczupem tortex każdy inny będzie niedobry.
Inaczej sprawa ma się z redakcją tvgry. Osoby oglądające wiedzą jakich filmików można się spodziewać po danym redaktorze. W komentarzach na wykop często czytałam podobne spostrzeżenia o danych twórcach.
Kilka osób z obrazka nie figuruje na liście redakcji tvgry, ale robią filmiki więc ich uwzględniłam. W przypadku niektórych nie wiedziałam jakie mają pseudonimy, więc wrzuciłam imiona i nazwiska. Mam nadzieję, że nawet bez tego zdjęcia by wystarczyły.
Głosujemy przez ankietę poniżej. Wybierasz tego który Twoim zdaniem robi najsłabsze materiały. Po 24h skreślam osobę która otrzymała najwięcej głosów i wrzucam zaktualizowany obrazek.

Zastrzegam sobie prawo do dodania obrazka później, bo nie zawsze o 13 będę miała dostęp do komputera.

Niech wygra najlepszy.

#tvgry #gry #polskiyoutube #ankieta #tvgrynajlepszyznajgorszych (specjalny tag do obserwacji, pewnie nikogo to nie zainteresuje ale jeśli już to ułatwi zabawę)
źródło: comment_RTztud888WWnwfg9YB9Zo6q0jt9JrC9d.jpg

Najgorszym prowadzącym w tvgry.pl jest...

  • Kacper 1.9% (51)
  • Kacper Lipski 5.2% (140)
  • Jordan 23.9% (638)
  • Hed 9.6% (256)
  • Gambrinus 4.0% (107)
  • Fangotten 9.6% (256)
  • Arasz 2.1% (57)
  • Michał 4.9% (130)
  • Mateusz Działowski 38.8% (1036)

Oddanych głosów: 2671

  • 92
@Harkonnen: W sumie rzadko wrzucają ryjce, ale często tematyka daje dużo informacji.
Przy temacie o sprężystości obiektów w grach można podejrzewać Kacpra,
przy Top10 topdziesiątek - Heda,
usunięte postacie ze StarWars będzie miał Arasz,
Skuteczność growych czołgów będzie mierzył Gambrinus, a
najmłodsze japońskie dziewczynki wybierze sobie Jordan.
Co do reszty to zagadka, chyba że to kontynuacje poprzednich odcinków
Stawiam na końcowe zwycięstwo albo Gambrinusa albo Kacpra. Lubiłem też Fangottenna ale jego poczucie humoru pomału zaczyna mnie męczyć ))¯_(ツ)_/¯
@pizza-eco: Dżordan jest mega irytujący, ma dykcję jakby startował w castingu do filmu Vegi, macha rękami jakby chciał dostać w papę :D ale... tak obiektywnie rzecz biorąc ma ciekawe tematy. Jego "growa elokwencja" jest szeroka, mimo że nie trawię gier typowo japońskich- muszę to docenić.

Za to Fangotten leje bezczelnie wodę. Na 50 zdań może dwa niosą jakąś treść, reszta to pieprzenie i masło maślane. W sumie to takie przeciwieństwo Dżordana
Przy fangottenie zwyczajnie się nudzę, a u heda można docenić to że robi inne materiały od reszty, chętnie widziałbym go na jakimś osobnym kanale
@pizza-eco fagoten odkąd zakumplwoal się z memefamilia zrobił się strasznie niesympatyczny, jakby staral się na siłę być, jak oni :(
ja z kolei uwielbiam Heda i jego alter ego, czegoś tak perfekcyjnie suchego nie da się nie lubić xD
Ale najlepsze materiały jeśli chodzi o poukladanie, rzetelność, zagłębienie tematu i sposob przedtawienia robi Arasz! no i Gambri ze swoimi historycznymi wstawkami na drugim miejscu
@pizza-eco: Masz rację co do słuszności tych ankiet ale z ludźmi to jest trochę inaczej a te ankiety zawsze miały przedmioty. To mi przypomina Oskary tzn każdy wie że wygra pewnie Kacper Pitala ma bardzo wdzięczny temat i przez to jest lepiej odbierany przez wszystkich. Ja tam lubię Pitalę, Arasza, Gambriego i Heda jak nie przesadzi ze swoim humorkiem. Nie lubię też nazewnictwa ankiety "wybierz najgorszego" źle się kojarzy a chodzi