Wpis z mikrobloga

Ciezko byc artysta o czym przekonalem sie niejednokrotnie. Jakis czas temu mialem wystawe w anglii w malej galerii sztuki na jakims zadupiu, ok 30 duzych rysunkowych prac(format 35cm na 60cm i mniejsze), ktore robilem przez ok. 5 lat po godzinach po pracy technika rysunkowa(bo lubie rysowac) na kazda poswiecilem ok 20 godzin anihilujac przy tym niepoliczalna ilosc grafitu. Nie sprzedalem nic, procz 3 moze 4 na aukcjach internetowych, ostatnie 20 pare rozdalem znajomym, nic sobie nie pozostawiajac. Moze po mojej smierci beda cos warte.
#gownowpis #sztuka #lipaa #przegryw #rysunek #
teflonzpatelnimismakuje - Ciezko byc artysta o czym przekonalem sie niejednokrotnie. ...

źródło: comment_khhXb60hNg5bJv6QCZGLwuLmt63QFgJT.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: co do 3d, jesli opanujesz podstawy najlepszy bedzie gumroad, mozesz tam rowniez znalezc sporo interesujacych rzeczy do 2d. Pozatym blenderguru Andrew Price'a jesli pojdziesz w blendera(wszystko za darmo), blendercookie z subskrypcja na ksztalt tej o ktorej wspominal @wyjde_z_przegrywu, thegnomonworkshop dla bardziej zaawansowanych uzytkownikow 3d. Cg Wisdom z Polskich stron najlepszy chyba. Wszystko w zaleznosci co w 3d interesowaloby Cie najbardziej. 2D interesuje sie mniej tyle co postprodukcja w szopie
  • Odpowiedz
@mahisna: dzieki wielkie. To nie ejst tak, ze jestem jakims Van Gogh'iem naszych czasow, mam dobrze platna prace z ktorej potrafie wyzyc I calkiem sporo odlozyc. Rysunek uprawiam czysto hobbystycznie bylem ciekaw czy ktos z Was tez probowal sprzedac cos co sam/sama wytwarza I w ogolnym przeswiadczeniu uchodz za dobre. :) Porzucilem rysunek na rzecz 3d bo nie widze sensu dalej w to brnac, rysunkowa kreska wciaz przydaje mi sie w
  • Odpowiedz