Wpis z mikrobloga

Ciezko byc artysta o czym przekonalem sie niejednokrotnie. Jakis czas temu mialem wystawe w anglii w malej galerii sztuki na jakims zadupiu, ok 30 duzych rysunkowych prac(format 35cm na 60cm i mniejsze), ktore robilem przez ok. 5 lat po godzinach po pracy technika rysunkowa(bo lubie rysowac) na kazda poswiecilem ok 20 godzin anihilujac przy tym niepoliczalna ilosc grafitu. Nie sprzedalem nic, procz 3 moze 4 na aukcjach internetowych, ostatnie 20 pare rozdalem znajomym, nic sobie nie pozostawiajac. Moze po mojej smierci beda cos warte.
#gownowpis #sztuka #lipaa #przegryw #rysunek #
teflonzpatelnimismakuje - Ciezko byc artysta o czym przekonalem sie niejednokrotnie. ...

źródło: comment_khhXb60hNg5bJv6QCZGLwuLmt63QFgJT.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: tak, sa napisy. Cos na pewno ogarniesz. Imho ps tez ustaw na angielski, bo bedzie pozniej latwiej. Jak bedziesz chcial zobafzyc jakas konkretna rzecz np na yt czy w google to malo po polsku znajdziesz
  • Odpowiedz
@teflon_z_patelni_mi_smakuje to totalnie nie są obrazki do salonu, zbyt ostre i wyraziste. To są grafiki które mogą być ilustracjami do książki lub szkicami do gry komputerowej. Powinieneś wykorzystać użytkowo swój talent, bo nikt nie będzie chciał tego powiesić na ścianie
  • Odpowiedz
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: tak tylko dodam, że na tatuaż by sie one nadawały również (np 1wsza praca na całe plecy), z takim talentem, mogłbyś mieć wiele klientów, którzy cenią sobie ciekawe prace, tylko na skórze trzeba by się nauczyć tatuować - wystarczy swoje portfolio przesłac do studia tatuazu i wyrazić chęć naukio i jeszcze $$ z tego będzie bardzo dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O kurde... To nie wiem co się sprzedaje. O.o
Generalnie nic nie kupuję, bo jestem biedakiem, ale to jest piękne!
  • Odpowiedz