Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, przegrywy możecie mieć tam po 20 kilka lat i nie ruchać. I wcale nie musicie iść na divy, chociaż jak komuś nie chce się strugać pajaca przed różowymi to jest to bardzo dobra metoda. Ja z mordy jestem 6/10, jakoś uber wysoki też nie jestem (182cm), #!$%@? sylwetka skinnyfata i trądzik, do tego seplenię, no do Mokebe albo latino to mi w #!$%@? brakuje, a jakoś po kilku minutach gadki różowe dosłownie jedzą mi z ręki i po tym często kwitnie jakaś większa znajomość, do tego same zabiegają o późniejszy kontakt. Wystarczy po prostu, że nie będziecie wystraszonymi nudziarzami i będziecie mieli to słynne gadane, ale jak widać spora część wykopków woli zrzucać winy na normicki spisek dookoła, swoich starych, albo niż demograficzny, dlatego dalej stoicie w miejscu i pogrążacie się w swoim #!$%@?.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #regresosobistyzprzegrywami
  • 41
@DizzyEgg:
A co dokładnie chciałbyś wiedzieć? Dodam, że wbrew pozorom każda różowa jest nieco inna i trzeba umieć się dostosować, przybrać swego rodzaju maskę

@Szimu:
Po pierwsze no fap żeby odmulić mózg i zmienić pogląd na różowe, po drugie ćwiczenia siłowe żeby zwiększyć testosteron. Rzecz tutaj leży w wielu czynnikach, ale widzę sam po sobie jaki uczyniłem progres, bo jeszcze w gimbazie sam byłem cipą bojącą się własnego cienia