Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, przegrywy możecie mieć tam po 20 kilka lat i nie ruchać. I wcale nie musicie iść na divy, chociaż jak komuś nie chce się strugać pajaca przed różowymi to jest to bardzo dobra metoda. Ja z mordy jestem 6/10, jakoś uber wysoki też nie jestem (182cm), #!$%@? sylwetka skinnyfata i trądzik, do tego seplenię, no do Mokebe albo latino to mi w #!$%@? brakuje, a jakoś po kilku minutach gadki różowe dosłownie jedzą mi z ręki i po tym często kwitnie jakaś większa znajomość, do tego same zabiegają o późniejszy kontakt. Wystarczy po prostu, że nie będziecie wystraszonymi nudziarzami i będziecie mieli to słynne gadane, ale jak widać spora część wykopków woli zrzucać winy na normicki spisek dookoła, swoich starych, albo niż demograficzny, dlatego dalej stoicie w miejscu i pogrążacie się w swoim #!$%@?.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #regresosobistyzprzegrywami
  • 41
@Rainmaker97: > Nie wiem jak wy, przegrywy możecie mieć tam po 20 kilka lat i nie ruchać.
Nie rozumiem odkąd to fakt czy młody człowiek 'rucha' świadczy o nim w jakiś pozytywny sposób. Według mnie ważne jest to czy ktoś ma jakieś swoje marzenia, cele w życiu, dąży do nich, uczy się, pracuję, pomaga rodzicom i innym i ogólnie jest dobrym człowiekiem.
@majkkali: Mam dla ciebie złą wiadomość. Nie że one chcą facetów powyżej 1.80, one po prostu nie chcą ciebie. W ogóle każdy kto bierze tindera za główny odnośnik dotyczący kobiet, musi być #!$%@?. 90% dziewczyn siedzących na tego typu aplikacjach, to nie są dziewczyny, z którymi chciałbyś się wiązać.
Mam dla ciebie złą wiadomość. Nie że one chcą facetów powyżej 1.80, one po prostu nie chcą ciebie. W ogóle każdy kto bierze tindera za główny odnośnik dotyczący kobiet, musi być #!$%@?. 90% dziewczyn siedzących na tego typu aplikacjach, to nie są dziewczyny, z którymi chciałbyś się wiązać.
@Piasqun:
@Rainmaker97 wiadomo że wystarczy być normalnym, ale czego tu oczekiwać od wykopkow jak top 1 wpis na mirko to strach przed kupieniem kondomow od obcej osoby którą będą widzieć raz w życiu, a druga połowa korzysta z jakiś anonimowych wyznań bo co mirki powiedzo
@Piasqun: To zacznij o siebie dbać. Wymaga to pracy, ale jeśli ci zależy to uzyskasz zadowalające wyniki. Masz dwa wyjścia. Spróbować i być może wygrać życie, albo skazać się na dożywotnie #!$%@?. Wybieraj, tylko później nie narzekaj na innych jak źle wybierzesz.
@Piasqun: Przecież ćwiczenia fizyczne plus jakieś kosmetyki, fryzjer zdecydowanie poprawią ci wygląd twarzy, no i nie #!$%@? głupot że 1.78 to tak mało xD. To tylko bzdurna wymówka, którą sobie usprawiedliwiasz swoje porażki sercowe, żebyś czuł się lepiej.