Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
Hej pojawił się problem, długi czas kręciłem z pewną różową tzn. pisanie dzwonienie itd. ze względu na odległość 200 km trudno było zegrać nasze terminy. Dlatego zaproponowałem, że na majówkę się gdzieś wybierzemy, tzn ona przyjedzie do mnie i pozwiedzamy wawę. Zgodziła się, ale zastrzegła że tylko na 1 dzień przyjeżdża, ja mówię spoko, teraz, pytanie czy ma sobie nocleg ogarniać. Ja mówię spoko mam na kwadracie wolne łożę to się dziewczynka przenocuje i teraz pytanie czy zmieści się na tym łóżku z koleżanką. ?
Jak ładnie powiedzieć, że raczej jej koleżanka do szczęścia mi potrzebna nie jest. Coś w stylu, że w samochodzie miejsca nie będzie czy co ?
  • 37
  • Odpowiedz
@ShogunSdz "O z koleżanką przyjedziesz? Świetnie, zawsze marzyłem o trójkącie"
A tak na serio. Jak przyjadą to zachowuj sie normalnie, delikatnie adoruj jej koleżankę. Nie dosc ze sie pokłócą to bedziesz mial pewnosc ze woecej razem nie przyjadą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Trochę słownego droczenia, i jednak wiesz tak jak pisano wyżej laska chciała najlepiej za darmo przenocować z koleżanką, i żeby im atrakcje zapewnić xD Wiesz jeśli o nią chodzi to spoko, a koleżanka mnie tak trochę wnerwiła
  • Odpowiedz