Wpis z mikrobloga

A co do tych tinderow itd.

Przeglądam sobie i widzę loszke, patrzę na zainteresowania "muzyka", myślę sobie - zajebiście w końcu będę miał z kim porozmawiać o programach DAW, progresji akordów pomiędzy skalami, podyskutować o zastosowaniu polyrythm w muzyce ()

Więc podbijam do niej i pytam:
-wiec interesujesz sie muzyką?
-tak, słucham rapu

I na tym sie zainteresowania kończą ehhhh (°°
Pobierz H.....s - A co do tych tinderow itd.

Przeglądam sobie i widzę loszke, patrzę na zain...
źródło: comment_Nah1COnLJwkYJjnChgTLP2SE3z9Lt0kr.jpg
  • 53
@Helsantonio_Montes:

Wiesz, że to, że ona się interesuje rapem, to nie znaczy, że nie zna się na tych rzeczach? Właściwie wszystko co wymieniłeś jest akurat ściśle powiązane z rapem.

Bez DAW-ów nie byłoby beatów ani mixu i masteringu, czyli jednych z kluczowych kwestii w produkcji rapu.

Progresja akordów pomiędzy skalami jest używana przy tworzeniu głównie leadu ("melodyjki" xd) w podkładach rapowych. Może też czasem przy obróbce wokalu autotune'm.

Polirytmia też jest
@Helsantonio_Montes: Wiesz, to gdzie najlepiej to brzmi, to jest już kwestia gustu. Mi się na przykład bardzo podoba polyrythm pomiędzy wokalem a podbitkami w rapie. Co do gitar to masz rację, też fajnie to tam pasuje. Do perkusji też.

Wiem o co Ci chodziło, ale brzmi to tak, że masz jakieś wymagania, które mogą być spełnione, nawet jeśli dziewczyna słucha rapu, a potem gdy ona mówi, że słucha rapu, to z