Wpis z mikrobloga

A co do tych tinderow itd.

Przeglądam sobie i widzę loszke, patrzę na zainteresowania "muzyka", myślę sobie - zajebiście w końcu będę miał z kim porozmawiać o programach DAW, progresji akordów pomiędzy skalami, podyskutować o zastosowaniu polyrythm w muzyce ()

Więc podbijam do niej i pytam:
-wiec interesujesz sie muzyką?
-tak, słucham rapu

I na tym sie zainteresowania kończą ehhhh (°°
H.....s - A co do tych tinderow itd.

Przeglądam sobie i widzę loszke, patrzę na zain...

źródło: comment_Nah1COnLJwkYJjnChgTLP2SE3z9Lt0kr.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • 1
@cors Takich apek nie używam, używam meeff tam sa ludzie z całego swiata i mozna język szlifować

No i to co pisałem to nie tylko w polsce tak, tak jest na calym świecie XD
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: gosciu, mowisz o czyms co mozna nazwac technikami produkcji muzycznej. o czym rozmawia sie z dupa w klubie albo pubie? serio bys podszedl do jakiejs laski i zaczal gadac o technikach produkcji muzycznej? Jak to dla Ciebie takie superinteresujace to moze poszukaj jakichs forów albo grup tematycznych osob ktore maja na to zajawke. Jak wyjedziesz z takim tematem do jakiejs dupy gdziekolwiek poza tymi miejscami tematycznymi uzna Cie za
  • Odpowiedz
Bez DAW-ów nie byłoby beatów ani mixu i masteringu, czyli jednych z kluczowych kwestii w produkcji rapu.


@hejoo Że co? To jak robiło się muzykę przed era cyfrową? XD
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Skoro tak sądzisz, to podaj mi bardziej inteligentny gatunek od rapu. Mówimy o warstwie lirycznej, chyba każdy się zgodzi, że im inteligentniejszy tekst tym lepiej dla muzyki. Nie mówię tu o rapowej patologii. Klimatyczne teksty, gry słowne i drugie dno są jakoś tak zakorzenione w rapie jak w żadnym innym gatunku muzycznym.

@raban321: Masz rację

@puszek_okruszek: Wiem. Powiedziałem, że stosuje się do np. do perkusji
  • Odpowiedz