Wpis z mikrobloga

@neo_1995: nie chodzi o to że sie śmieje z braku kasy, tylko że podniecasz sie tym flaciem a i tak nie wykorzystujesz w pełni jakości. Sprzęt jest tak dobry jak jego najsłabsze ogniwo. To jak oglądanie filmu w 4k dolby truehd na laptopie.

A co do piracenia. Dobre praktyki trzeba pochwalać i promować, a nie wychodzić z tekstem jak ten dziadek z dowcipu, co kiedys za 10zł kupił piwo fajki czekolade
@szczym_do_ludzi: Skąd pomysł że nie wykorzystuję pełni jakości? Podniecam się właśnie dlatego że uzyskuję z niego więcej niż ze stream mp3. Nie słucham na laptopie, nie słucham na telefonie. A nawet jakbym słuchał, to opcja zacinania z uwagi na konieczność dostępu do neta nie brzmi dobrze.

Piractwo nie jest, nie było i nigdy nie będzie złą praktyką. Niestety. Przy obecnych cenach oprogramowania, filmów, muzyki i ogólnie contentu - piractwo będzie trwało
@Croudflup w sensie że jak odtwarzam jakiś utwór to jest on zapisywany automatycznie do odtworzenia w offline? Czy najpierw, jeszcze online, muszę wybrać jakie utwory chce mieć dostępne offline?
@Kardig: Ty #!$%@? polaku biedaku ja na netflixie konto miałem rok czasu, plan premium a potem przestałem oglądac i nie wyłączyłem nic na netflixie i dalej musiałem płacić i nikt mnie moich pinionżków nie oddał i mnie dupa boli o te pakiety #!$%@? dajcie mnie spokój zejdźcie ze mnie #!$%@? proszę.
@neo_1995 żeby Spotify przy trybie online się zacinało w trakcie odsłuchu utworu to musiałbyś chyba z modemu korzystać, bo ja nie byłem w stanie nigdy zauważyć czegoś takiego, a że Spotify korzystam od ponad dwóch lat nawet na naprawdę koszmarnych łączach internetowych (najwyższa jakość transmisji).
Nie ściemniaj też, że słyszysz różnicę między FLAC a wysokiej jakości MP3 (np. 320kbps jak w Spotify) na jakimś słabym sprzęcie, bo na 99% jest to placebo.
@cobytuzjesc: wszystko fajnie ale jak w pewnym momencie podliczysz sobie te wszystkie platne subskrypcje...
Ps plus 30zl
Netflix 35zl
Spotify 20zl
Amazon video 30zl
Internet w nawigacji w aucie z a2mobile 10zl

I to wszystko podliczysz to powoli zaczyna cie to wkurzac...gdy sobie uswiadomisz ze taki niemiec placi tyle samo, a zarabia 3x wiecej
@cobytuzjesc: Po co wam spotify, jak i tak słuchacie tam gównomuzyki? Wystarczy spojrzeć na promowane playlisty specjalnie ustawione pod motłoch, czy też najpopularniejsze odtwarzane utwory na koniec roku. To jest jedna wielka porażka. Naprawdę zdecydowana większość z was nie ma się czym chwalić, że ma premium spotify, skoro i tak w ten sposób niszczy przemysł muzyczny wspierając gównoartystów.