Wpis z mikrobloga

@cobytuzjesc: Mnie zaś bawi, że w XXI w. gdy jest multum małych wytwórni, artyści sami wydają swoje utwory, prowadzą własne sklepy i internet pozwala w końcu płacić im do kieszeni bez pośredników, nadal są ludzie gotowi płacić za kopiowanie danych przez tenże internet od jakiegoś usługodawcy pod pozorem pomocy artystom albo spełnienia jakiegoś moralnego obowiązku. Dobre goje.
@cobytuzjesc nie słucham często muzyki a jak słucham to jakichś memicznych zwyrolstw z youtube'a których nie ma na spotajfaju więc dla mnie wydanie nawet 2 złotych na to byłoby stratą pieniędzy

@cobytuzjesc: dziala offline,ale po aktualizacji u mnie wszystko idzie w #!$%@? i trza doic od nowa.

Jedyne co mnie wkurzylo ostatnio to #!$%@? spotify connect - wczesniej mialem natywna apke we wzmacniaczu,a teraz musze miec dodatkowe urzadzenie zamiast pilota ! Razem z Marantzem spaprali to na calej lini !!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cobytuzjesc bardzo długo słuchałam muzyki tylko z YT/spotify I nic nie pobieralam, aż do momentu gdy kupiłam auto ( ͡° ʖ̯ ͡°) które obsługuje tylko płyty ew płyty z mp3.
@cobytuzjesc mój kumpel uważa, że to dużo xD. Za ogromny katalog muzyczny wraz z dostępem na telefonie, bez reklam i dobrej jakości xD. Przecież nawet płyta kosztuje więcej, a nie zawsze podoba nam się na tyle aby kupić całą a tutaj możesz sobie słuchać pojedynczych utworów i układać w playlisty
Nie chce nic mówić, ale kupując konto na netflixie czy spotify to ruchają was w dupę po same kule, a wy jeszcze się z tego cieszycie XD.


@Krzysu: jeśli dostęp do tysięcy albumów muzycznych, bez ograniczeń, na smartfonie, komputerze z możliwością zdalnego sterowania; wszystko za 20zł/msc to ruchanie w dupę, to chyba jestem pedałem.