Wpis z mikrobloga

To prawda, że z tą logiką nie wygrasz. Mam wrażenie że zagorzali piewcy teorii spiskowych, antyszczepionkowcy, altmedowcy itp. zaprzeczając nauce uważają się za oświeconych i mądrych, budując swój obraz w swoich oczach. Gdyby przekonali się, że się mylą, upadł by ich własny obraz w swoich oczach. Nie chcą więc za wszelka cenę dopuścić głosu rozsądku do swoich myśli.
To zdumiewające, że nauczyciel siedząc o ryzyku jakie może wystąpić po nauczaniu o kulistej ziemi, wiedząc, że ziemią jest płaska, bez wachania nauczają swoje dzieci xD
@wodzik: to zdumiewające jak ta kobita ma wytrenowaną umiejetność odwracania kota ogonem.

- zdradzasz mnie?
- nie
- no tak, przecież się nie przyznasz, wiec nie dość ze mnie zdradzasz to jeszcze okłamujesz
- nie zdradzam cie ani nie okłamuje
- koleżanki mąż też się zapierał a jak go zostawiła to już po pół roku miał inną znaczy że ją zdradzał, wy wszyscy jesteście tacy sami

Xd
@wodzik: #!$%@? klocilem sie z tymi debilami na stronie mojego rodzinnego miasta na FB i gdy zaorali się wykresem który im wysłałem ze strony którą SAMI mi wysłali zaczeli mnie wyzywać, gdy w koncu nie wytrzymałem i napisałem ' co za #!$%@? debil XD ' zreportowali mnie w 5 osob i ban na tydzien na FB ( ͡° ʖ̯ ͡°)