Wpis z mikrobloga

Nie wystąpił on przypadkiem w dokumencie Thank you for playing przypadkiem?


@Kikuchiyo: a o czym mowa nad twoim komentarzem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak wskrzeszali Secret Service to widziałem tylko jak jego syn i była żoną na stronie zbiórki i grupie Secret Level na Fb pytali czy ktoś ma z nim kontakt bo nie płaci alimentów. Także cisza o nim stała się jasna ;)


@Kikuchiyo:: aha
@RzecznikWykopu: nie chciał powiedzieć, to było ładnych kilka lat temu. w ogóle mnóstwo afer wokół tego gościa, mam takie wrażenie. ta kłótnia z pegaz assem o neo, nowe wydawnictwo i neo plus, później przeskok do pisemek lajfstajlowych razem z paplińskim (który objął maxima).
kłótnia z pegaz assem o neo, nowe wydawnictwo i neo plus


@inrzynier: Mnie zastanawia czy Pegaz był taki konfliktowy czy jednak reszta robi z niego durnia. Bo przy okazji reaktywacji nowego SS (pixel) też wyszła afera i też niby wszystko była jego wina.

w ogóle mnóstwo afer wokół tego gościa


@inrzynier: jeszcze była taka całkiem nie dawno, kiedy pismo jeszcze żyło, że Gulash zmienił logo, które okazało się w 99%
@RzecznikWykopu: mieli swój złoty okres, kiedy wydawali jednocześnie sikreta, animegaido i neo, wtedy zaczęły się problemy.

sam gulash zakręcony był na maksa. zapominali o terminie druku, wozili negatywy polonezem pożyczonym od ojca marcela, imprezowali grubo, nawet jak gonił ich termin to grali w iss pro evolution soccer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzwoniłem do nich na jakiś numer dla reklamodawców podpytać co tam w następnym numerze na rozkładówce
na pc to przeszedłem z zamkniętymi oczami ;)


@inrzynier: port na PC to była porażka. Pełen błędów z o wiele gorszą muzyką w prymitywnym formacie MIDI i z renderowanymi tłami, które kuły w oczy pikselozą. W porównaniu z wersją z PSX szkoda było tylko sobie nim psuć zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º)

wtedy zaczęły się problemy.


@inrzynier: Te problemy zaczęły się chyba od tego, że Neo
port na PC to była porażka. Pełen błędów z o wiele gorszą muzyką w prymitywnym formacie MIDI i z renderowanymi tłami, które kuły w oczy pikselozą.


@RzecznikWykopu: co poradzę, nie miałem playstation, więc grałem w co było - i tak mi się ręce trzęsły jak te płyty wkładałem do cd-romu bo sama gra kosztowała z 200zł.

poza tym IMO masz rację tylko co do muzyki, przecież tła były prerenderowane na obu
to, co telewizor crt rozmywał było widoczne na wysokiej rozdzielczości monitora


@inrzynier: Gra wyglądała niesamowicie z kablem RGB. To tak jak piszesz również zasługa świetnego aliasingu, który oferował TV CRT.

przecież tła były prerenderowane na obu platformach, a PC miał nawet wyższą rozdzielczość (moja riva tnt 2 ją obsługiwała)


@inrzynier: Dlatego to wyglądało strasznie karykaturalnie. Postacie w wyższej rozdzielczości (gra oferowała chyba max 800x600) biegały po rozpikselowanych tłach w niższej
tła na pc były w niższej rozdzielczości niż na psx.


@RzecznikWykopu: nope, były w tej samej, zupełnie jak filmy. mój monitor miał rozdzielczość 1024x768, filmy i tła w ff7 miały bodajże 320x240 (tego dokładnie nie pamiętam), efekt był widoczny zupełnie jak to opisałeś - postaci w wysokiej rozdzielczości biegały po rozmazanych tłach. ale walki i overworld map już były full 3d, więc było lepiej.

tylko ta muzyka, brrr.
nope, były w tej same


@inrzynier: odpal sobie wersję na pc i wersję na psx na emulatorze (bez żadnych ulepszeń) i porównaj pikselozę

mój monitor miał rozdzielczość 1024x768


@inrzynier: monitor mógł mieć ale gra odpalała się chyba w max 800x600

ale walki i overworld map już były full 3d, więc było lepiej.


@inrzynier: pod względem rozdzielczości i wygładzania tekstur ale były różnice. Brakowało efektów z psx, były różnice i
RzecznikWykopu - > nope, były w tej same

@inrzynier: odpal sobie wersję na pc i we...

źródło: comment_tOUL8JsooEe9pfS649Wv8FTr51SJn3me.jpg

Pobierz