Wpis z mikrobloga

@pushek0kruszek: Jednego takiego poprawiłem w przysiadach kiedyś (ekstremalnie kaleczył, kolana złączone, garb, pięty oderwane), później go jeszcze z 1 raz widziałem i do tej pory go nie ma :D
  • Odpowiedz
@Kerrigan: staraj sie ulozyc sobie plan cwiczen przed pojsciem na silownie. zacznij normalnie cwiczyc, jezeli bedzie ktos ogarniety to ci np. powie, ze dane cwiczenie robisz zle i pokaze jak wykonywac je poprawnie. nie musisz podchodzic i sie pytac
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Sieciówki zwykle mają trenerów w zestawie, jak czegoś nie wiesz podbijasz i pytasz o ćwiczenie ewentualnie technikę. Jak masz sporo kasy inwestujesz w treningi personalne. W przypadku kiedy nie ma trenera, boisz się zapytać kogoś to podpatrujesz ćwiczenia u innych lub odpalasz filmiki na youtube z darmową wiedzą
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Szczerze? Akurat wobec dobrych rad koksów to zachowałbym ograniczoną ostrożność.

Można sobie wykupić trening personalny, albo posiłkować się filmikami z kanałów godnych zaufania.

A początkujący są lepsi, niż takie koksy, bo się hamują, a nie cwaniakują, rozrzucają sprzęt, czy też komicznie się zachowują.
  • Odpowiedz
  • 0
W przypadku kiedy nie ma trenera, boisz się zapytać kogoś to podpatrujesz ćwiczenia u innych lub odpalasz filmiki na youtube z darmową wiedzą


@bylejaki: poza zamęczaniem ludzi w internecie staram się tak robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kerrigan: podbijasz i pytasz, nikt kto jest normalny cie nie wysmieje, czasem moze kaza poczekac az skoncza serie i tyle. Z pytaniami jedynie probuj podbijac do "wlasciwych" osob, tzn. jak robic klate i bajca powie ci kazdy gosc, ale o uda, posladki i typowo kobiece miesnie pytaj rozowych, bo od facetow dostaniesz przysiady i w zasadzie tyle wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idz tez z znajomym
  • Odpowiedz
  • 0
@Kerrigan #!$%@?, Kerri xD oczywiście że warto pytać i chyba Ci to już koledzy wytlumaczyli. Kazdy kiedyś byl tam czy robil to pierwszy raz i kazdy od kogos sie uczyl. A pytac warto, lepsze to niż utrwalanie bledow.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Jak pierwszy raz byłem to tez się obawiałem takich rzeczy, zupełnie bez powodu. Później zauważyłem, że więcej uwagi zwracają na siebie osoby, które wyraźnie źle wykonują ćwiczenia. Ułóż sobie plan ćwiczeń, dopasuj ćwiczenie do mięśnia i podejrzyj na necie, jak je wykonywać, później na siłce zawsze możesz kogoś podpytać.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: no przecież jak jest jakiś byk na siłce, to on tam nie chodzi tylko "żeby ćwiczyć", ale też po to żeby był pytany o wszystko. To jest jego hobby, ziomek czyta codziennie o siłce, gada z ziomkami o niej i po prostu uwielbia ten temat. Jasne, że to będzie dla niego przyjemność pomóc komuś, bo wtedy on sam się lepiej czuje.
  • Odpowiedz