Wpis z mikrobloga

Jaki jest wasz próg bólu? (cena, przy której przestajecie mieć w------e na spadki i zaczynacie się martwić. O ile macie coś takiego.)
#kryptowaluty
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takim gadaniem stajesz się mocno niewiarygodny Pawlo. Trzymaj się jednej wersji. Albo hodl albo sprzedałeś w grudniu i część w 2018. Szanuj własne słowa to wtedy inni będą Cię szanować


@miguelsanchez666: słuchaj, nie wyjeżdżaj mi z takimi tekstami, szanuje się tylko godnych szacunku. Ja już straciłem szacunek do ludzi. Kogo mam szanować? Te kanalie? https://www.wykop.pl/wpis/30503891/pawlo74-heheszki-bitcoin-kryptowaluty/
  • Odpowiedz
@Kliko: ja się zaczynam martwić, gdy jestem na minusie. Teraz jesto taki moment, że raz na plusie raz na minusie, więc sprawdzam blockfolio co 5 min xD
  • Odpowiedz
@pawlo74: Słuchając ciebie to juz sie słyszy czyste sekciarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naganiał na górkach, taniej nie będzie, trzyma do śmierci, sprzedał, jednak nie sprzedał, BTC niech kosztuje jak najmniej i tak w kółko... człowieku litości.
  • Odpowiedz
@Kliko: nie ma takiego. Jeżeli masz próg jesteś tutaj przez pomyłkę. Nie wierzysz w to co robisz. Sprzedaj i daj sobie spokój. Tu nie chodzi o to aby rosło tylko aby spadało.


@pawlo74: o jak smiecham na te Twoje ostatnie posty xD propsy!
  • Odpowiedz