Wpis z mikrobloga

@oliho: Szalenie drogo. Robiłem wycenę na ALR F42 i wychodziło więcej (dwukrotnie), ale nie trzykrotnie :P Ciekawe skąd taka różnica cenowa, albo o czymś nie wiem ;)
  • Odpowiedz
@animagani: przy tej bramie mielismy więcej roboty ponieważ sami wstawialiśmy konstrukcje pod bramę (inny rodzaj montażu niż przy bramach "zwykłych) ,a na życzenie klienta wszystkie elementy prowadzenia , itp. były malowane na biało - taką wizję miała pani architekt :)
  • Odpowiedz
@Szefrelka: Chyba mam takie zdjęcia ,ale ekipa ,która zajmowała się tym wypełnieniem w dużym uproszczeniu nie popisała się . Klient zamówił 2 bramy ,ale nie wyglądają tak fajnie właśnie przez brzydko ułożone drewno .
Jak wrócę do domu to sprawdzę czy są i jak coś to wrzucę tutaj i zawołam.
  • Odpowiedz
@oliho: Będę wdzięczna za zdjęcia, jeśli uda Ci się znaleźć. Właśnie z tego co się orientowałam i tego się obawiam - przy okładzinie drewnianej sztuką jest idealnie dopasować drewno do modułów bramy.
  • Odpowiedz
@Szefrelka: jednak ich nie mam... ale jutro je będę miał bo jeden z montazystów ma na telefonie.

A tak z ciekawości : planujesz zakup takiej bramy ? Bo jeśli interesuje Cię brama drewniana to Hormann też ma takie w sprzedaży . Są droższe od bram stalowych ,ale też mają swój urok.
  • Odpowiedz