Wpis z mikrobloga

Cześć! :D

Jak mija weekend? Ja trochę zalatany bo szykuję się na jutrzejszą 1 Rundę Samochodowych Rajdowych Mistrzostw miasta #torun :D Zawody odbędą się na poligonie na podgórzu - w komentarzu wstawię wpółrzędne najlepszego wjazdu na teren :D Warto wpaść tak powiedzmy od 10-11 - wtedy będzie działo się najwięcej! No i śmiało - bez przyklejonego numerka nikt nie zostanie uznany za zawodnika, wystarczy gdzieś sobie stanąć autkiem na uboczu i pasuje :D Warto wziąć sobie np. rozkładane krzesełko albo coś w tym rodzaju - pogoda wydaje się być obiecująca, może być przyjemnie pokibicować :D

No i jutro w trakcie zawodów fajny news ;) A plan na jeżdzenie - na treningach na maxa się rozjeździć, potem przycisnąć, ale bez spiny na wynik :D Ten cykl nie jest moim celem więc spokojnie :D

A na fotce - felgi treningowe, koszt malowania z 20zł? :D Niebieskie wyszły spoko ale żółte... trzeba szybko pobrudzić :D

@CreativeSignal - pamiętaj, chciałeś wpaść :P

Do zobaczenia!! :D
Dla najświeższych informacji wejdź na #snapchat rallyholic oraz zerknij na #facebook - RALLYHOLIC Dawid Jędrzejewski :D

----------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - Cześć! :D 

Jak mija weekend? Ja trochę zalatany bo szykuję się na jutrzejs...
źródło: comment_tvJmVVZKS47m61MaiSqAbzKvoxWqrcud.jpg
  • 25
@Rivgen: nie wiem czy dokładnie tam, ale na pewno okolice bo wjazd też od Andersa w sumie. W każdym razie - jak będziesz w okolicach to po 10tej powinieneś usłyszeć wydechy chociaż :D a ostatecznie i tak po koordach na pewno trafisz ;)

@CreativeSignal: wstawaj wstawaj! i podejdz pione wbic, na prawym fotelu jest pewnie komplet znajomków, ale może znajdzie się miejsce :D