Wpis z mikrobloga

#plus #plush Czy da się bezproblemowo przejść z Plusha na Plusa na kartę nie tracąc środków na koncie? Cwaniaczek z salonu wcisnął mi Plusha, gdy przenosiłem nr z playa ok 3 mięs temu. OPlushu nie było mowy. Dopiero niedawno zorientowałem się, że mam tego Plusha przez SMSy wyzywające mnie od mordeczek. W tym Plusha chcą bym doładowywał co miech. Czy w plusie "prosto na kartę" też trzeba? W Playu bez doładowywania połączenia wychodzące działały bez tej konieczności. Obecnie jestem za granicą i dzwonie tylko sporadynie z pol. numeru.
  • 9
  • Odpowiedz
@Frvrlost: Nie myśl, zmień. Wybór sieci to wybór między dżumą a cholerą, ale w tym bagnie Orange wypada najlepiej. Albo nju, albo Orange na kartę, przejrzyj, która oferta bardziej Ci pasuje (technicznie nju i Orange to to samo).
  • Odpowiedz
@Frvrlost: Przepraszam za tę sytuację. Wynika ona z języka, jakim posługuje się Plush. W ofercie Prosto na Kartę, po każdym doładowaniu za minimum 5 zł konto zostaje przedłużone o 365 dni. Minuta połączenia, SMS i MMS oraz 1 MB danych kosztują 19 groszy. Do tej oferty możesz przejść bezpłatnie, wpisując kod * 147 * 26 # ( Pamiętaj, że wszystkie pakiety, które teraz posiadasz, przepadną).
  • Odpowiedz