Wpis z mikrobloga

Ej, ej @Moderacja @m__b @a__s - dlaczego nikt z was nawet nie wpadł na pomysł, żeby zapytać się społeczności tagu anime, czy chcą być łączeni z pozostałymi? Właściwie zostaliśmy tutaj postawieni przed faktem dokonanym.

To tak jakbyście kazali tagować wszystkie patostreamy tagiem danielmagical, bo wydaje wam się, że tak powinno być. Dlaczego nie zaproponowano dodatkowego zewnętrznego tagu, albo chociaż tego nie rozważono? Dlaczego nie pomyślano o opcji tagów widocznych tylko dla obserwujących?

Zamiast rozwiązać problem tylko go przerzuciliście na piszących tutaj, którzy sobie spokojnie dyskutowali i nikomu nie wadzili. Rzucanie nam kłody pod nogi i praktycznie niszczycie całą zgromadzoną społeczność.

#anime
  • 22
@jaqqu7: Jak dla mnie wystarczyło spytać się użytkowników, lub zrobić głosowanie na obowiązkowy tag przy treściach anime, manga, Japonia. Mógłby to by być #chinskiebajki lub stworzyć nowy. Lecz nie, lepiej wybrać najprostszy, ignorując wewnętrzny porządek i czekać aż minie zbulwersowanie użytkowników i stworzą nowy porządek. Do tego czasu pozostaje mi chyba tylko przestanie obserwowania tagu #anime i poczekać aż społeczność zdecyduje się stworzyć nowy tag na dyskusje i recenzje.
PS. Jak
@jaqqu7: Administracja jest #!$%@? z dnia na dzień za swoją techniczną (tagi) i personalną (moderatorzy) niekompetencję, więc postanowili podleczyć swoje kompleksy idąc po najkrótszej linii oporu - #!$%@?ć publicznie dwie nielubiane wykopowe społeczności i nacieszyć się dzień komplementami wykopków jak to ładnie potraktowali tych, hehe, mangozjebów. Następnego dnia wykopki wróciły do #!$%@? administracji, więc "dialog" i "otwartość na propozycje" skończyły się na tym, że administracja ignoruje wszystko i wszystkich, a moderacja
@jaqqu7: bo nasze zdanie ich nie obchodzi, chcieli propozycję, mieli sporo w głównym temacie, ale zabrakło im chyba weny by przedostać się przez wszystkie komentarze, zrobili to na odpierdziel. Wczoraj coś nabazgrałem, inni pisali i dalej nie ma żadnej oficjalnej wiadomości od nich.
Brak logiki w ich działaniu doprowadził mnie do udzielania się większego niż zwykle. ()
@maricon_: czesc ludzi ma pełną czarną listę (co samo w sobie jest glupie) wiec to byloby ciezkie rozwiazanie z tegnicznego punktu widzenia, nie mozna dolozyc jednego tagu do pelnego zbioru