Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #studia #erasmus
Znajoma z licbazy zaliczyla wpadke bedac na Erasmusie we Francji na 2 tyg przed powrotem z pol Francuzem pol Senegalczykiem. Powiedziala to tylko 3 osobom, chce byc teraz caly czas ze swoim chlopakiem, wpakowac go, ze to jego dziecko, na boku szukac kogos innego(byc moze rowniez sniadego) i zerwac z nim na jakis miesiac przed rozwiazaniem. Szczerze? Znam jej chlopaka i naprawde on na to nie zasluguje i zle sie czuje tylko z ta wiedza, co ona planuje? Powinnam go od razu poinformowac, jesli przed tym poprosilabym go o przysiege, ze nie powie od kogo sie dowiedzial?
  • 105
@clogsterovich: Dlatego nie slucha sie czyis problemow. Jesli wydasz ja to sie na Ciebie smiertelnie obrazi, jesli nie to chlop bedzie zalamany i niewiadomo co zrobi. Najlepiej nikogo nie sluchac, wygodniejsze zycie. Ale skoro juz sie stalo to bym powiedzial, nagral ja wpierw jak sie pytasz typu"ale jakto wpadlas" czy cos takiego, ona odpowie normalnie ze marzyla u czarnym, a potem do chlopaka. Zdrada to obrzydliwosc w czystej postaci niewazne jaka
@clogsterovich: takie sprawy ludzie zainteresowani powinni rozwiązywać między sobą. Pogadaj z tą kretynką, przekonaj ją do wyjawienia prawdy chłopakowi. Dopiero, gdy dalej będzie chciała lecieć w #!$%@? to powiedz typowi jak wygląda sprawa. Z nieswojego dziecka jeszcze się wybroni, syfa którego twoja koleżanka może mieć już będzie ciężej się pozbyć.
Chociaż pewnie i tak zarzutka, wiem że polskie kobiety to rak, no ale są też granice.
@clogsterovich: trzeba powiedzieć, bo takie rozwiązanie może wpłynąć mega mocno w zły sposób na jego psychikę. Młody chłopak, postawiony przed takim faktem, próbuje się w tym odnaleźć, staje się mężczyzna, ojcem, w głowie hormony buzują, przygotowuje się do roli ojca a nagle zostanie sam a od znajomych dowie sie, ze dziecko jest czarne albo śniade. #!$%@?, jak nie powiesz mu to pobijesz rekordy „człowiek #!$%@?”. Działaj dziewczyno - to co robi