Wpis z mikrobloga

W rewanżu popełniłem błąd, ta czerwona kartka była owocem frustracji. Czasami sędziowie mogliby być bardziej tolerancyjni. Moja reakcja była nieadekwatna, ale nikogo nie obraziłem. Messi protestuje i kiwa arbitrowi palcem w twarz, ale nie jest karany. Tak czy inaczej, powinienem się poprawić.

M. Verratti na temat czerwonej kartki z Realem.
Co jak co ale prawdziwe
#mecz #psg #ligamistrzow #realmadryt #fcbarcelona #verratti #pilkanozna #messi
  • 11
  • Odpowiedz
@Havanamananama: Racji ma tyle, że może to trochę za poważny mecz, żeby z miejsca wyciągać czerwoną kartkę bez próby uspokojenia, przecież miał już żółtą i wystarczyło powiedzieć, że dostanie czerwoną jak się nie uspokoi.
Z drugiej strony, jak spojrzeć na to co on zrobił, to porównanie do Messiego nie ma, który owszem, robi takie rzeczy w kierunku sędziów, ale też dostaje za to kary, robi to zdecydowanie spokojniej i być może
  • Odpowiedz
@Havanamananama: Messi to jeden z najbardziej wpływowych ludzi w futbolu obecnie, wcale nie dziwię się sędziemu, że waha się przed wyrzuceniem takiego kogoś z boiska z błahego powodu. Świat nie jest sprawiedliwy i niech się lepiej do tego przyzwyczai, a nie szuka usprawiedliwienia dla swoich idiotycznych zachowań. Zasłużona żółta.
  • Odpowiedz