Wpis z mikrobloga

Według mojej znajomej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteśmy z niebieskim porąbani. Na pytanie, co dziś robiliśmy cały dzień, odpowiedziałam szczerze: graliśmy. Niebieski w gta vc, a ja w simsy 4 (tak, wiem, stara baba, ale lubię budować domy).
Zeszło nam z sześć, może siedem godzin, z przerwami na jedzenie i psie spacery, no i #!$%@? typu włączenie zmywarki, żeby oczy odpoczęły i ład zachowany był.
Ja potem zgniłam w łóżku, a niebieski coś tam pisał, no i tyle, taki dzień.

Hurr durr, jak ty możesz się tak nie starać, jak cię zostawi dla innej to zobaczysz, marnować tak czas, zrobilibyście coś razem, wyszli gdzieś.
Odpisałam jej, że co innego robić, toć biedronka zamknięta xd


#heheszki #gry
  • 37
  • Odpowiedz
Odpisałam jej, że co innego robić, toć biedronka zamknięta xd


@savanna: XD

Ja z moją zeszłorocznego sylwestra spędziłem grając w diablo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli komuś odpowiada takie spędzanie czasu to po co się wtrącać.
  • Odpowiedz
@silentpl: nope, mam fazę na zdrową żywność (poniekąd z konieczności xd) no i psy = aktywność.
@daeun: w tym samym, dopiero wieczorem poszłam do sypialni, coby krajobraz zmienić xd
  • Odpowiedz
@savanna: Pewnie sama spędza podobną ilość czasu przy telewizorze.Miło , że razem macie wspólną pasję.Najgorzej jak jedno gra a drugie ma pretensje bo nie potrafi sobie zorganizować czasu.Oczywiście wszystko z umiarem:)
Swoją drogą przypomniała mi się historia idealnej żony. Wiele lat temu poznałem małżeństwo grające razem w wowa. W pewnym momencie zmienili mmo i zaczęli grać w eve online. Pytam się wtedy żony typa czemu ty grasz w te statki tak
  • Odpowiedz
@savanna ja takich atrakcji ze swoją nie miałem i brakowało mi czasu dla siebie aż w końcu zaczęliśmy się oddałac od siebie i wszystko dupło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@savanna: ten weekend spędziłem głównie na zajęciach domowych i wizytach u znajomych, ale niech no tylko dorwę przyszły weekend... w szczególności że różowa, która za grami nie przepada, sama chciała by zagrać w Wieśka 1, młody chce oglądać jak gram w StarCrafta, a ze szwagrem pasuje wbic silvera w LOLa.
  • Odpowiedz