Wpis z mikrobloga

@feelbeats to jest wlasnie problem polakow k--w biedakow xd nic sami nie wymyśla tylko odgapiaja kratka w kratkę od innych. Wyprzedzając, ci od ktorych to odgapiaja znow sie inspiruja rozymi ludzmi i robia to w sposób tak subtelny ze wytwarzaja własny niepowtarzalny styl i znawcą tematu tylko wie co sie dzieje. A powiesz "k---o zgapiasz od eminema" polaczek rapełek "milo mi ze porównujesz mnie do takich sław" kaen zajechal hejtera... Dlatego
  • Odpowiedz
@Harmonijka: w jakim wieku zacząłeś słuchać swoich ulubionych wykonawców? Muzyka od zawsze jest napędzana przez młodych ludzi, u większości ludzi gust kształtuje się w tym wieku, więc pisanie że to dla gimnazjów to żadna obelga.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: W c--j dawno temu ale nie sa to obecnie moi ulubieni wykonawcy (jedynie sentyment) bo wyroslem i slucham czegos innego. Co to ma do rzeczy? Po prosty mam beke z takiej konspiry autorow bo to dowod na to do kogo ta muzyka jest skierowana.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: jaka konspira chyba innych utworów słuchaliśmy bo tu nic nie jest jakoś ukryte i co jest w tym złego, że coś jest skierowane do młodych ludzi, co mają nagrywać dla starych narzekających januszy? To lepsza publika?
  • Odpowiedz
nie wiem o co chodzi z quebonafide, ale to chyba jedyny raper w polsce, ktorego nie moge sluchac przez te jego flow, ktore brzmi jakby rapowal na sile
  • Odpowiedz