Wpis z mikrobloga

Chyba jestem gejem, bo nie potrafie zrozumieć, jak komuś może podobać się Scarlett Johansson. Nieciekawa twarz, jak u świni. Do tego gra aktorska na miernym poziomie. Niemniej raz na jakiś czas widzę głosy, jakobym mial do czynienia z najpiekniejsza kobietą swiata, a jest tyle innych pieknych dziewoj.
#pytanie #scarlettjohansson #bekazpodludzi #oswiadczenie
Pobierz kluha666 - Chyba jestem gejem, bo nie potrafie zrozumieć, jak komuś może podobać się ...
źródło: comment_HUASs4ZO4pWPKZUOQt1oa24nTCICbgyf.jpg
  • 124
@bidzej: Ok, ale nie wyszła dopiero z wyra tylko nie nałożyła makijażu. Wygląda średnio, a nawet jak kartofel właśnie. Absolutnie nie jestem też "za" opinią, że Johansson jest jakaś cudowna. Po prostu nie zgadzam się, że ta którą wkleiłem jest jakimś cudem.
@NukeOps: Naucz się czytać ze zrozumieniem zamiast bawić się w krytyka filmowego. Napisałam, że była genialna, jeśli chodzi o wygląd i cały mój komentarz do tego pił xd
@Geomemnon: Wygląda normalne jak zwyczajna kobieta bez makijażu. Za bardzo przyzwyczailiście się do widoku kobiet z makijażem i przeżywacie ciężko szok, gdy okazuje się, że wyglądają tak samo, jak mężczyźni, czyli worki pod oczami, wyraźnie zmęczenie na twarzy, taka wręcz trochę nieświeżość,
@Nidor: A Ty do walki w internecie :) Nie wkurzaj się, ja tu tylko tak jako lustro do kwiku nad "pięknem" wynikającym z makijażu. Cieszę się przeogromnie, że moja luba nie stosuje makijażu poza ewentualnym "czymś czarnym do brwi" - bo to takie prawdziwe oblicze lubię, a nie tapetowane.
Tak więc ja tu "stoję" z opinią, że rozpływanie się nad makijażem jest "be". Może nie do końca właściwych słów po prostu
@kluha666 Zgadzam się z tobą. Nie oceniam jej gry aktorskiej, ale z wyglądu jest słaba. Taka pucołowata świnka. Mam podobnie z Emily Ratajkowski - twarz jak pół dupy zza krzaka i jedyne czym może się pochwalić to cycki.