Wpis z mikrobloga

Chyba jestem gejem, bo nie potrafie zrozumieć, jak komuś może podobać się Scarlett Johansson. Nieciekawa twarz, jak u świni. Do tego gra aktorska na miernym poziomie. Niemniej raz na jakiś czas widzę głosy, jakobym mial do czynienia z najpiekniejsza kobietą swiata, a jest tyle innych pieknych dziewoj.
#pytanie #scarlettjohansson #bekazpodludzi #oswiadczenie
Pobierz kluha666 - Chyba jestem gejem, bo nie potrafie zrozumieć, jak komuś może podobać się ...
źródło: comment_HUASs4ZO4pWPKZUOQt1oa24nTCICbgyf.jpg
  • 124
@kluha666:

Chyba jestem gejem, bo nie potrafie zrozumieć, jak komuś może podobać się Scarlett Johansson.


Może gejem, a może po prostu masz ciasny umysł, skoro nie potrafisz sobie wyobrazić, że komuś podoba się coś innego.

Nieciekawa twarz, jak u świni. Do tego gra aktorska na miernym poziomie.


Gdyby lepiej grała, to byłaby piękniejsza?
Mnie, na przykład, kompletnie nie podoba się Julia Robertsova, Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Angelina Jolie czy Edyta Herbuś,
@kluha666: teraz czy na tym zdjęciu wygląda tak sobie ale w wyspie czy w match point to można się z miejsca zakochać. Poza tym bierze od jakiegoś czasu udział w feminazi zabawach więc z automatu niektórzy będą twierdzić że brzydal, bo ich denerwuje
@MacronT1000: Ogólnie to ona mi się wcale nie podoba, ale imo w Ghost była tak przepiękna, że się zakochałam. Tak samo miałam z Emily Blunt w The Huntsman. Jako aktorka ani trochę, ale jako Freya była cudowna. Z figury nie wiem, nie zwracam na to uwagi szczerze mówiąc :p