Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam to akurat ani wielki ani nawet czlowiek. Zwykly zbrodniarz wojenny. Fragment z zycia tego #!$%@? : "Relations with Joshua Nkomo's Zimbabwe African People's Union(ZAPU) also declined, with Mugabe's government crushing ZAPU-linked opposition in Matabeleland during the Gukurahundibetween 1982 and 1985; at least 10,000 people, mostly Ndebele civilians, were killed by Mugabe's Fifth Brigade. Internationally, he sent troops into the Second Congo War and chaired the Non-Aligned Movement (1986–89), the Organisation of
@spidero: Odpowiednia kobieta woli 6 pak od 6 aut? No sorry ale moim zdaniem laska która wybiera kolesia z 6 autami (w takim uproszczonym modelu i wyłączając wszystkie inne czynniki) ma sto razy więcej oleju w głowie. Bo trzeba być zaradny i kumaty żeby dorobić się 6 aut a 6 pack świadczy jedynie o wytrwałości na pakierni albo ekto genach i 10 brzuszkach na krzyż XD
@Zapocona_Onuca_Odyna: Właśnie mi ten komentarz wygląda na twór kogoś szemranego ( ͡º ͜ʖ͡º)

@dzibril: @Hadzi: @Zbieracz_kapiszonuf: Przecież to się nazywa przekupstwo. Czy zasoby materialne wywołają realny pociąg seksualny? A jeżeli ten pociąg seksualny będzie jakiś wybrakowany, to czy będzie on w stanie zastąpić naturalny pociąg seksualny do mężczyzny? Dobra, to ja wam wyjaśnię jak to wygląda w prawdziwym świecie. Kobiety mogą lecieć na
@dzibril: Nie brakuje takich, którzy w to wierzą, to dla nich jest ten tekst. I to nie dzieci z Internetu, tylko dojrzali wydawałoby się ludzie na poważnych stanowiskach albo dziedziczący po rodzicach czy nawet całych pokoleniach.
Patrz co znalazłem: "Milioner
Zaradny i inteligenty, masz min. 1 mln majątku lub 100 tys. dochodu rocznie. Stawiasz sobie cele i je realizujesz. Nie masz czasu na gierki i podchody. Wiesz, że zasługujesz na atrakcyjną
Pobierz KawaJimmiego - @dzibril: Nie brakuje takich, którzy w to wierzą, to dla nich jest ten...
źródło: comment_TEFcDnVEv4a0wiSkDiJRm1ipRrqVE0eD.jpg
@KawaJimmiego: gówno prawda, ja mam piękną sylwetkę i jestem ogarnięty, a zanim kupiłem moto to różowe nie były mną zainteresowane. tymczasem dzień po kupnie - hop. pierwszego dnia zaczepiły mnie 4 piękne dziewczyny, same proponując spotkanie i prosząc mnie o numer. na tinderze to już w ogóle #!$%@?, codziennie 7-10 par, a pisanie z tymi laskami sprowadzało się do podania terminu kiedy nam pasuje i adresu, gdzie mają się stawić.

sylwetka