Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: takie trochę camaro
przód ratują tylko te genialne światła, bok spoko, a tył... no nie mogę się przemóc by polubić
całość ładna, ale w Volvo narzekają nie tylko na silniki (jak wykopki wyżej) co na prowadzenie. Zbyt miękkie, komfortowe i ociężałe. W S90 to może nie przeszkadza, bo taki target, ale w coupe?
@thestructor: Może nie mam porównania jako kierowca z innymi samochodami, bo w życiu jeździłem na stałe tylko XC90 D5 2.4l diesel 200km i właśnie V60CC T5 250km. Kultura pracy XC90 no to tu nie można mówić o kulturze, to diesel - wyje, mruczy ble. W porównaniu do XC90, V60 to jest bardzo cichy i przyjemny samochód. Dźwięk silnika jest całkiem sportowy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AmonGoeth: tak jak się jaralem tym nowoczesnym stylem parę lat temu przy volkswagenach czy audi tak teraz nie mogę już na to patrzeć. Każde auto wygląda prawie identycznie, te samochody nie mają żadnego charakteru, są nudne, juz nie mówiąc o bzdurnym wyposażeniu które ma homologację (panel dotykowy). Nie wiem gdzie ta motoryzacja dąży, a właściwie jej design
@lanekrasz: czytalem kiedys jakis artykul na temat tego dlaczego samochody wygladaja podobnie. Glowne powody to korzystanie z tych samych programow komputerowych przy projektowaniu i to ze projektanci przechodza z jednej firmy do drugiej. Nie znam sie i nie wiem ile w tym prawdy ale wydaje sie to byc logiczne