Wpis z mikrobloga

@ZmutowanaFrytkownica: Bo2 gówniany? Multi lepsze w porównaniu do wszystkich części co były wcześniej, do tego nowe mechaniki w singlu, fabuła podzielona na przeszłość i teraźniejszość co też jest nowością dla serii. Fabuła która stawia przed nami wybory. Postacie takie jak Mason, Hudson, Reznow najlepsze postacie w historii CoDa. Jeśli dla ciebie Bo2 był gówniany to wychodzi na to że każdy cod jest gówniany
  • Odpowiedz
  • 0
@Nova24 Czemu CoD WW2 ci się aż tak bardzo nie podoba? :P Może to nie jest najlepsza część call of duty i miała słaby launch, ale oprócz tego to wcale nie jest tak źle imo :P Choć owszem jest o wiele stopni niżej niż takie BO czy BO2, to wcale nie jest aż tak źle, i mówię to jako weteran serii, gram od CoDa 4 a we wszystkie części mam łącznie
  • Odpowiedz
@EcoK: Gram od 2003. Demo pierwszego CoDa było moją pierwszą stycznością z FPSami, poza Wolfensteinem 3D.

Dlaczego WW2 to najgorszy cod wszechczasów oraz najbardziej casualowy?

- minimapa, jeżeli deweloper CoDa uważa, że taka wielkość mini mapy jest ok to powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym. Jest od tego perk, ale... można wybrać tylko jeden... porażka. Poza tym taka mała minimapa powoduje że likwiduje to tzw. map awareness oraz skilla z odczytywania minimapy i poruszania się wg. tego co się na niej
  • Odpowiedz
  • 1
@Nova24 Zgadzam się prawie ze wszystkim co napisałeś :D. Co do wywalenia pick 10 to jest coś co naprawdę mi się nie podoba w tym codzie, jeszcze jakby to zmienili na coś działającego, a zrobili z bardzo dobrego systemu gówno. Mapy szczerze mówiąc to nie są takie złe, rzeczywiście jest parę słabych map (sainte marie, w gibraltar, gustav) ale też jest parę dobrych (ardennes, london, flak tower), reszta jest przeciętna. Mapy
  • Odpowiedz
Może to przez to że jestem fanboyem mi się ta gra podoba, może przez to że odbiega od standardów, idk ¯(ツ)


@EcoK: Nie znam wiekszego fanboya niż ja, ale tutaj to już przesadzili. Jest to najgorszy AAA FPS w historii. Serio.
  • Odpowiedz