Wpis z mikrobloga

@United: Też tak uważam i jestem 100% pewny, że nie zawiodą, w końcu nigdy nie zawiedli.

Oni tak #!$%@?ą jak podłuczeni o tego CoDa, zawsze mam bekę jak czytam komentarze na necie.
  • Odpowiedz
@Nova24: Dokładnie! A najlepiej jak podają że ostatni dobry to był MW2 gdzie takie Black Opsy wciągają to typowe sensacyjne kino dupą swoim ciężkim klimatem
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Przecież w black Ops II nie było skakania po ścianach to czemu miałby być w jego prequelu? Zresztą bieganie po ścianach to plus bo dodaje nowe możliwości poruszania się i czyni grę bardziej skilową
  • Odpowiedz
@United: Czyni bardziej skillową, ale jak jest coś czego nie możesz przeskoczyć to łatwiej wylewać frustracje na forach albo uciec do BF który jest łatwiejszy, tak jest łatwiejszy.

Grasz na PC czy PS4?
  • Odpowiedz
@Nova24: To samo w becie WW2 gdzie ludzie srali że nie da się grać bo spawnuje przeciwników na plecach albo giną zaraz bo respie XDDD #!$%@? paralityki
  • Odpowiedz
Przecież w black Ops II nie było skakania po ścianach to czemu miałby być w jego prequelu?


@United: NIE WIEM #!$%@?, tak odniosłem WRAŻENIE po tym jakże długim filmie. Znowu to samo co wcześniej, teraz przynajmniej wrócili do WW2, którego dawno nie było, teraz znowu teraźniejszość/przyszłość, meh. Do dziś żałuje wydanych pieniędzy na gówniane bo2.
  • Odpowiedz