Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Brawo. Nie przejmuj się tymi co Ci piszą, że mało. Ja jak pierwszy raz poszedłem biegać byłem pewien, że 5 km zrobię leciutko. Po 3 puściłem pawia w krzaki i zadzwoniłem do kumpla żeby po mnie przyjechał.
@Tomsz1989: No to super rada dla początkujących. Chcesz zacząć biegać? Najpierw idź do specjalisty, żeby ułożył pod Ciebie specjalny plan za miliony monet, bo minuta biegu taka zabójcza. Na pewno to nie zniechęci ludzi do zaczynania ze sportem.
na wykopie widzę sami eksperci od wszystkiego, tym razem padło na bieganie.

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I BIEGAĆ BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szpeju: Mało ale super że się Tobie chce :)
.
Ale taka rada. Nie skupiaj się na liczbie kilometrów bawiąc się w dziedzinadę licytacjami jakimiś endomodo, strava etc. Organizm G... obchodzi ile przebiegłaś (w uproszczeniu). Na początku zdecydowanie bardziej się liczyJAK DŁUGO utrzymałaś podwyższone tętno. To PODWYŻSZONE TĘTNO robi robotę. Dopiero dużo później kilometry mają znaczenie gdy masz już tak dobrą kondycję że choćby niewiadomo jak długo byś biegła nie
@CudMalina: nie w tym rzecz . Można biegać i można biegać poprawiając rezultaty conjest dużo przyjemniejsze a milion monet hmm ja nim nie jestem ale strasznie to nie wyglada . Za dokładny plan plus stały nadzór korekty itp ok 200-300 pln.
@PeterGosling: Przez stresy, depresje i prowadzenie własnej działalności dobiłam 2.01.2020 86kg. Obecnie mam 69, nie biegam, ale jeżdżę do pracy rowerem 10km w jedną stronę, mam pracę fizyczną i do tego dietę w zakresie 1400-1800kcal. Od początku marca zleciało 2kg, małymi kroczkami do przodu :)