Wpis z mikrobloga

@Szpeju: No i o to chodzi, ja też zaczynałem od 10 pompek w domu to się znajomi ze mnie śmiali. Teraz mi mówią, że fajnie wyglądam.

Pamiętaj, że robisz to tylko i wyłącznie dla siebie. Z czasem zlecą się ludzie co będą gratulować i zazdrościć
  • Odpowiedz
@Szpeju: kup normalne buty do biegania, nie mowie, ze jakieś drogie, po prostu normalne do biegania a nie jakieś podroby am90 z chinczora, które do chodzenia się nie nadają. Będziesz płakała potem jak nie kupisz normalnych, a jak je kupisz to będziesz miała różnice niebo a ziemia
  • Odpowiedz
@Szpeju: Taki kilometraż to powinien przebiegać człowiek o średniej czy tam przeciętnej kondycji, nie ma się czym chwalić. To jaranie się bieganie po jednym czy pięciu treningach jest naprawdę słabe, wrzuć jeszcze trzysta zdjeć przed po i w trakcie.
  • Odpowiedz
@Szpeju: spróbuj może interwały: 2km bieg, 2km szybki marsz :) Możesz to sobie modyfikować potem jak chcesz 3x2, 4x2. Dobrze mi się tak biega z innymi osobami, polecam :)
  • Odpowiedz
@Szpeju: Stara tylko te buty zmień naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie chodzi o pastę że ci się stopy #!$%@?ą, ale jakiekolwiek biegówki z decathlonu za kilka dyszek już będą lepsze niż te a la air maxy z deichmanna :). Zrobisz sobie krzywdę bo w nich amortyzacji 0 :)
  • Odpowiedz
@Szpeju: Nie biegaj z nadwagą, zniszczysz sobie stawy. Najlepiej idź na silke i na bieżni ustaw pochylnię i po prostu sobie chodź. Po 10 min poczujesz, ze wykonujesz większy wysyłek niż biegając a twoje kolana będą w lepszym stanie. Nie patrz na negatywne komentarze. Najważniejsze ze postanowiłaś coś z sobą zrobić. Btw fajne skarpetki XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Szpeju Mirabelko, polecam ci iść na siłkę i biegać na bieżni. Kilka zalet względem biegania na otwartym terenie: Brak nierówności terenu które mogą wtrącać z równowagi, ciągła i prosta droga, możesz sobie ustawiać prędkość i nachylenie bieżni i wtedy łatwiej kontrolować swoje tempo, możesz sobie postawić z przodu butelkę wody nie musząc jej trzymać w ręce, to samo z ręcznikiem. Generalnie nie mogłem się orzemóc do biegania, dopiero na bieżni odkryłem
  • Odpowiedz