Wpis z mikrobloga

@daot Z tego co widzę po laskach ze studiów to większość faktycznie materiał wykuje pięknie na blachę 5.0 bez niczego tylko co z tego, że nie rozumieją materiału a już o praktycznym wykorzystaniu wiedzy nie ma mowy. Żeby mi tu zaraz wściekłe macice nie wyleciały z szowinizmem to podkreślam z moich obserwacji i większość nie wszystkie
@pizza-eco powinnaś była się urodzić 151 lat temu razem z Marią Skłodowską byś rad odkryła bo później to już im dalej w las tym głupsi ludzie... już nigdy nie będzie takiego potencjału jak ty masz... ehhh szkoda szkoda takich wybitnych ludzi jak ty... pij ze mną kompot!
@pizza-eco: niestety taka tu większość. Problemem jest za duża dostępność edukacji wyższej i nieponoszenie kosztów. Najgorsze, że to jest finansowane z naszych podatków.
@pizza-eco #!$%@? wykopków i ludzi z roku. U mnie to samo - hurr durr idziemy na egzamin na luzie, zdamy na poprawce bo da to samo - a na poprawce inne zadania, trudniejsze xD
Koniec końców jestem jedyną osobą na 6 semestrze bez warunków xDDD

Rób swoje, nie afiszuj się i tyle. Mimo wszystko znajomości ze studiów mogą się przydac
@pizza-eco: STUDIA POWINNY BYĆ PŁATNE W PEŁNI, patologia by się w trybie turbo ukróciła, jak by duże dzieci musiały się tłumaczyć starym, dlaczego trzeba dać 32 kafle za powtórkę roku.


@loczyn: Albo by się powiększyła bo głąby z bogatymi rodzicami by mogły długo przesiadywać by papierek dostać a i poziom by spadł.
Albo by się powiększyła bo głąby z bogatymi rodzicami by mogły długo przesiadywać by papierek dostać a i poziom by spadł.


@sylwke3100: Bogatych głąbów jest znacznie mniej niż ludzi którzy idą bo im mama kazała, albo idą by mieć papierek... z byleczego.

Najlepiej mają się uczelnie gdzie trzeba gruby hajs płacić.

No chyba, żeby zrobić rygor jak ze Szwajcarii - oblewasz egzamin - masz jeszcze jedną szansę. Po tym #!$%@?. Jak
@loczyn: nie, to studia wpływają na jakość swoich studentów, nie odwrotnie. tak samo jak państwo wpływa na zarobki obywateli, a nie obywatele zaniżają pkb państwa. jak na zagranicznego studenta, to jesteś wyjątkowo ograniczony umysłowo.
coś mi się zdaje, że to twoje "MAM MOŻLIWOŚĆ" płakania na wykopie, jest w rzeczywistości twoją jedyną możliwością czegokolwiek w życiu.
nie, to studia wpływają na jakość swoich studentów, nie odwrotnie.

No, a "studia" a raczej uczelnie nie zmienią swojego podejścia dopóki ministerstwo daje kasę za głowę, a nie za wyniki.
Wolny rynek ma natomiast to do siebie, że premiuje i te ilościowe jak i te jakościowe.
Bo popyt jest, ale podaży brak.

tak samo jak państwo wpływa na zarobki obywateli, a nie obywatele zaniżają pkb państwa.

Po części zaniżają :)
No chyba,
@loczyn: studiowałeś wieki temu, ale wciąż nie masz lepszych rzeczy do roboty niż na wykopie - portalu opanowanym przez życiowych frustratów - frustrować się studentami, którzy w twojej opinii nie uczą się, tylko zaniżają poziom. człowiek sukcesu, #!$%@? mać.
@HAL__9000 jeżeli ktoś stosuje wtrącenie (ja dostałam 4+) to nie zachowuje się zarozumiale? A poza tym jeżeli mówimy o autorce wpisu to jest raczej komformistyczna, unikaj słów, których nie znasz.
frustrować się studentami, którzy w twojej opinii nie uczą się, tylko zaniżają poziom. człowiek sukcesu, #!$%@? mać.


@InspektorDupa: prawda boli?
Nie uczą się i tyle. Co lepsze jednostki uciekają za granicę studiować, bo tu się nie da w ludzkich warunkach i jeszcze oczekiwać jakości.
Druga połowa ostatniej setki rankingu Szanghajskiego nie zrobiła się sama :)
@wsciekly_buddysta: Kokosów po studiach się nie spodziewałem, byłem nastawiony nawet że u siebie na ukr...wróć - Podlasiu to co najwyżej sklep Janusz i czterech synów bądź instalowanie Ultrona u pani Basi z księgowości za 2,5k, ale dałem się poznać pewnej firmie na praktykach i jest nawet bym powiedział świetnie.
A nasza mirabelka narzeka na ludzi z olewczym stosunkiem do egzaminów ( ͡º ͜ʖ͡º)