Wpis z mikrobloga

@pizza-eco:

Pomyśl poważnie o przeniesieniu na inną uczelnię na tej samej specjalizacji.

Jeżeli na kierunku masz debili, to znaczy że uczelnia jest słaba, a twój dyplom i wiedza którą wyniesiesz nie będzie nic warte na rynku pracy.
Stracisz czas, a pewnie jesteś młoda - to twoje najlepsze lata pod wieloma aspektami.

Po swoich studiach wiem, tylko jedno - bydło na niektórych uczelniach (i kierunkach) kopałbym po ryju i dawał od razu
@loczyn: człowieku, #!$%@? mnie obchodzą studenci i to co oni robią na studiach, to nie mój problem. Ty, jako ta "lepsza jednostka" #!$%@? tych studentów na wykopie, w stylu "DAMN CHUAUAS THEY TOOK OUR JOBS". zajebista "lepsza jednostka po zagranicznych studiach" - frustrat cały dzień #!$%@?ący, że ONI SĄ ZA TO ODPOWIEDZIALNI. ogarnij się człowieku, bo żółć Ci z ust kapie.
ogarnij się człowieku, bo żółć Ci z ust kapie.


@InspektorDupa:
To Ty się teraz zaplułeś, nie ja :D
Ja spokojnie odpowiadam dlaczego jest tak, a nie inaczej.

to nie mój problem.

To po co wchodziłeś w dyskusje? Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to znajdź inny wątek. Czy bijesz pianę dla samego faktu, że sprawia Ci to przyjemność?

"DAMN CHUAUAS THEY TOOK OUR JOBS"

No raczej ciężko po polskich uczelniach
@loczyn: wchodzę w dyskusję z twoim #!$%@? podejściem, w trakcie dyskusji okazało się, że mimo dawno skończonych zagranicznych uczelni, nie masz nic do roboty poza narzekaniem na wykopie jacy to studenci nie są. tak notabene - skąd wiesz, skoro studia skończyłeś lata temu? xD jesteś tym typem człowieka, który podgląda sąsiadów przez okno i krytykuje ich życie. lecz się januszu cebulaku.
@swistak91: Patrząc na dzisiejszych studentów matołków i ich postępowanie oraz podejście sądzę, że bliżej jej właśnie do postawy nonkonformistycznej. Gdyby była konformistką, to by się dopasowała do swoich rówieśników stanowiących niestety większość i tak jak oni olewała wszystko, co związane ze studiami przyczyniając się zgodnie do degradacji ich znaczenia.
tak notabene - skąd wiesz, skoro studia skończyłeś lata temu? xD

No dobra to było chyba 5 lat temu. Studiowałem na dwóch uczelniach.

jesteś tym typem człowieka, który podgląda sąsiadów przez okno i krytykuje ich życie. lecz się januszu cebulaku.

Może gdybym nie rekrutował/pomagał w rekrutacjach to bym się nie czepiał.

Sam daję wykłady gościnnie (z 2 do roku) i widzę reakcję uczniów/studentów. Sami opowiadają o tym wszystkim.
Wiem jak wyglądają na
@HAL__9000 użyłeś złego słowa i teraz kombinujesz ziomek xD ale trochę racji masz, muszę przyznać, poziom studiów jest raczej niski, wykładowcy boją się oblewac studentów, żeby nie mieć pogadanek z dziekanem, dlatego niektóre ameby przeslizgują się od sesji do sesji. Bycie kujonem też jest #!$%@?, bo nie nabywasz zlotego perka kombinowania, ktory się bardzo przydaje i często(nie zawsze) nie mają znajomości ze studiów, które w życiu się przydają.
@loczyn: lata temu to mój ojciec może powiedzieć, że był piłkarzem, a będzie to ze 30. a Ty po PIĘCIU latach już #!$%@? nie pamiętasz dokładnie czy to może było pięć lat i dwa miesiące czy cztery i jedenaście - młodym, dynamicznym, wykształconym ciężko to wszystko zapamiętać, nie?. xD zaraz się okaże, że w sumie to jeszcze studiów wcale nie skończyłeś. tak sobie koloryzujesz opowieści, że farba schodzi jak dotkniesz palcem,
współczuję ludziom, którzy muszą z Tobą rozmawiać na rekrutacji.


@InspektorDupa: nie muszą "po owocach ich poznacie"

edit: no i cały czas mnie atakujesz, a gdzie jakieś argumenty w kontrze?
Polskie uczelnie są super?
MEN działa dobrze?
Studentów mamy kryształowych?
@pizza-eco: Zaliczam w podobny sposób (minimalnym wysiłkiem) wiele durnych przedmiotów na kucbudzie i wiesz co?


W tym momencie i tak nie mam tyle czasu, żeby ryć wszystko na blachę, bo mam pracę w przyszłym zawodzie, która jest dla mnie też ważna. Ale 30 ECTS/semestr zawsze mam.
@pizza-eco:
Ja zawsze twierdzę, że czasy naszych ojców nie były pod żadnym względem oświecone. Nikt nie był święty, wszyscy byli takimi samymi debilami jak są teraz. Nie ma żadnego magicznego momentu w którym nagle stajesz się stary i mądry. Jak jesteś młodym debilem to będziesz starym debilem, więc przestańcie być debilami póki czas. ~ Krzysztof Gonciarz
@pizza-eco:
BTW, dzięki twojemu postowi odkryłem, że większość społeczeństwa wykopu to gimbusy (przynajmniej zachowaniem). Ogólnie podzielam Twoje zdanie, że ludzie są za mało poważni we względzie obowiązkowości (tutaj poczucie humoru nic nie ma do rzeczy ofc, sam jestem sumienny i zabawny w jednym, trzeba znaleźć złoty środek)
@loczyn: > Dlatego #!$%@? się nauczyłeś, bo mamy takich laserów jak wyżej co się wypowiadali.

Myślę, że równanie w dół, to wina systemu i ludzi którzy na to pozwalają.
Studenci nie wystawiają sobie ocen i nie wydają zgody na zaliczenia, robią to wykładowcy. Więc to wykładowcy i władze uczelni odpowiadają za taki stan rzeczy.

Raczej nikt po Caltechu, MIT czy Harvardzie nie pisze, że to było gówno warte i lepiej iść