Wpis z mikrobloga

@Iliilllillilillili: z od kiedy na studia się chodzi zeby zdobywać znajomych ¯\_(ツ)_/¯? Albo idziesz tam sie #!$%@?ć, albo się czegoś dowiedzieć, jeżeli to drugie to nie ma nic gorszego niż cała grupa, która jest jedną wielką kotwicą, która dramatycznie zaniża poziom.

OPka akurat ma racje, wiadomo że niektóre egzaminy są #!$%@?, i czasem warto poświęcić napisanie jedego dobrze, reszte zaliczac w innych terminach, ale jak słyszysz że kilka osób oblewa podstawową
@loczyn: #!$%@? Ci do tego co ktoś robi na studiach? taki z Ciebie człowiek sukcesu, zagraniczne studia, sraty-taty, ale jednak swoje gorzkie żale musisz wylewać na mirko, dodajmy że wyzywając wszystkich myślących inaczej od przegrywów. typowy farmazon.
Z drugiej strony studia same podchodzą do studentów jak do dzieci. Np: wymóg wf xD Studia magisterskie i gość musi #!$%@?ć za piłką na sali xDD


@Dawidino: Pytanie czy to studenci dostosowują się do studiów, czy studia do nich.
#!$%@? Ci do tego co ktoś robi na studiach?

Bo to wpływa jak wyglądają te studia i jak są postrzegane w świecie

taki z Ciebie człowiek sukcesu, zagraniczne studia, sraty-taty, ale jednak swoje gorzkie żale musisz wylewać na mirko,

Mam możliwość, to korzystam.

dodajmy że wyzywając wszystkich myślących inaczej od przegrywów.

Od dzieci, nie przegrywów. Przegrywami będą później.

@InspektorDupa:
@pizza-eco: Kurła całe 4,5 kurła. Czacie to? Całe 4 i pół, słownie dobry plus.

Ja na studiach byłem takim "dzieciaczkem" co chce sobie przedłużyć dzieciństwo, przed sesją chlanie że kac się nie kończył czasem do pierwszego egzaminu. I zgadnij - żadnej poprawki, jedna 3 na cały cykl studiów, większość 5. Kierunek informatyka, a aktualnie po roku od skończenia zarabiam 4,5k w zawodzie.

Więc nie mierz wszystkich swoją miarą, ba a jak