Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie na studiach są tacy dziecinni? Dzisiaj poprawa egzaminu (który ja zaliczyłam na 4+). Wiedzą że będzie trudna bo doktór jest surowy i nie stawia trojek za ładny uśmiech, a i tak zamiast nauczyć się w tydzień to łudzą się ze będzie można ściągać albo że da łatwe. Czasem mi wstyd że jestem z nimi na roku. :/
#studia
  • 138
  • Odpowiedz
  • 52
@pizza-eco nie przejmuj się i tak dostaniesz pracę za 1500. Swoją drogą znałem duzo ambitnych dziewczyn na studiach, większość z nich skończyła jako kura domowa albo ze stawka minimalną.
  • Odpowiedz
@pizza-eco Nie przejmuj się hejtami, wypok jest pełny parapetów, których jedynym zajęciem jest hejtowanie innych bez powodu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale w sumie, tak długo jak nie krzywdzą swoim zachowaniem innych, to niech robią co chcą, w sumie to co cię to obchodzi?
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: co ty z tym #!$%@? nielubieniem, masz jakąś traumę z dzieciństwa? #!$%@? tak że nic tylko klapsa na dziąsło ci sprzedać, jakby mnie mieli lubić tacy pokroju ciebie to też srałbym na nich rozrzedzonym gównem. Nikt cie nie lubi nikt cie nie lubi, uuu sroga inba co tu począć xD ja #!$%@?
  • Odpowiedz