Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki
Jak dobrze zrobić loda, tak żeby facet osiągnął orgazm? Mój chłopak dochodzi w każdej sytuacji - przy penetracji, przy handjobie, nawet ocierając członka o mój brzuch imitując penetracje. Ale gdy przychodzi do zabaw oralnych to nigdy samymi ustami nie doprowadziłam go do orgazmu (piszę samymi, bo udaje mi się go 'rozgrzać' rękami a potem już dokończę ustami). Próbowałam różnych metod, silnie chwytam go ustami, luźno, zasysając, bawiąc się jego jądrami jednocześnie, bawiąc się jego sutkami - ale nigdy nie doszedł. Pytanie do #niebieskiepaski ale głównie do #rozowepaski - czy miałyście/mieliście z tym problem? Czy wina leży po mojej stronie jeżeli inne formy aktywności działają bez zarzutu? Jakieś sprawdzone metody?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania:

Najważniejsze jest to, aby nie zaczynać od penisa, a od brzucha, pachwin (jeśli oboje nie macie nic przeciwko rimmingowi, też), szczególnie trzeba uwzględnić miejsce, gdzie pod skórą jest rozcięgno mięśnia skośnego zewnętrznego brzucha. Jak się postarasz, facet może kosmicznie odlecieć tylko od tego. Potem warto zabrać się za teabagging, a penisa stymulować ręką. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest to, aby nie brać od razu całego penisa do ust (głębokie gardło