Wpis z mikrobloga

Mnie to wkurza jak na sygnalizacji świetlnej wyłapującej kierowców przejeżdżających na czerwonym nie ma tego ustrojstwa. Jadę i widzę że jest zielone, pali się jakiś czas, i nie wiem czy mam docisnąć żeby zdążyć, czy zostały np. 2 sekundy do zmiany i już nie musiałbym tak gonić bo i tak bym nie przejechał :/
@Maglev: brak takich liczników to furtka dla policji do #!$%@? kierowców na mandaty za przejechanie na czerwonym które #!$%@?ło z dupy, bo nie ma czujnika że pojazd się zbliża i #!$%@?, płać..
DO PATAŁACHÓW I DYLETANTÓW - LOBBYSTÓW TZW INTELIGĘNTNYCH AKOMODACYJNYCH SYGNALIZACJI. Czytajcie mnie uważnie bo nie chce mi się tłumaczyć kolejne kilkanaście lat. Abyście zrozumieli na czym polega całkowita błędność waszych mniemań o "wyższości " tych its-ów nad czasolicznikami musielibyście najsamprzód spróbować wyobrazić sobie że ruch może i powinien wyglądać całkowicie inaczej. Nie musi być tak jak dziś że większość to bezmyślnie gnający do przodu osobnicy i wy próbujecie tymi waszymi its-ami "optymalizować"