Wpis z mikrobloga

TRUDNE PYTANIA. Wytłumaczcie mi to!

1.dlaczego jak są zdjecia satelitarne ziemi to są za kazdym razem inne a wiele elementow na nich jest skopiowana i powielona? Jak tu:
https://www.metabunk.org/attachments/20150726-072348-3wujb-jpg.27514/
Albo tu:
http://zbawienie.com/images/fake.jpg
Wytlumacz mi to!

2.dlaczego nie ma filmu zadnego jak wyglada ziemia z kosmosu i sie obraca?

3.dlaczego nie ma filmu z okrążenia ksiezyca i widocznej jego ciemnej strony?

4.dlaczego nikt nie wyslal jeszcze sondy lub balonu by nagrac ziemię z orbity? Nie gadajcie mi ze to drogie bo mamy 6 miliardow ludzi i mozna kase zdobyc

Nie jestem plaskoziemcem. Ja tylko proszę aby mi to wytlumaczyc.

#plaskaziemia #flatearth #ziemia #kosmos #astronomia #nauka #astrologia
A.....o - TRUDNE PYTANIA. Wytłumaczcie mi to!

1.dlaczego jak są zdjecia satelitarn...

źródło: comment_uP5T0TNTxsM6nFDtJUFomaARoW0j4OQO.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Axelio: myślałem, że już nie przeczytam nic tak dobrego od Ciebie. A jednak :D
PS. A może Ty jesteś starannie zaplanowanym, długoterminowy trollem?
  • Odpowiedz
@Axelio: Sugeruje wrócić do szkoły i się dokształcić na nowo, bo potem wierzycie w takie głupoty mając jakieś strzępki wiedzy ze szkoły, a drugą połowę sobie dopowiadając.
  • Odpowiedz
Bo jest tam kurde ciemno ? Co ma poleciec sonda z latarką ?


@Daszekk: ciemna strona księżyca nie jest wcale ciemna przecież, tzn to że ona nie jest widoczna z ziemi to nie przeszkadza w tym, ze na księżycu też są pory dnia (jest dzień i noc) i tę "ciemną" stronę księżyca tak samo w odpowiednim układzie słońce oświetla - tylko nie widać tego z ziemi.
  • Odpowiedz
@Axelio:

2.dlaczego nie ma filmu zadnego jak wyglada ziemia z kosmosu i sie obraca?

4.dlaczego nikt nie wyslal jeszcze sondy lub balonu by nagrac ziemię z orbity? Nie gadajcie mi ze to drogie bo mamy 6 miliardow ludzi i mozna kase zdobyc


Wysłał i jest film. Satelita to (wyniesiony przez Falcona 9) DSCOVR, znajdujący się w punkcie L1. Co to jest 1. punkt Lagrange'a doczytaj.

3.dlaczego nie ma filmu z
  • Odpowiedz
@Axelio: a ja się odniosę to tego zdjęcia z chmurami na poważnie. To jest mozaika, nawet masz to napisane pod zdjęciem z 2002. A że chmury nie stoją w miejscu, to zostały złapane na różnych zdjęciach.
  • Odpowiedz