Wpis z mikrobloga

  • 26
Czy to normalne że #rozowypasek robi aferę o to, że wysyłam snapy do mojej byłej na snapie? Znaczy nie że tak bezpośrednio tylko wysyłam wszystkim jak leci takie same snapy. Sam do końca nie ogarniam tej technologii, o co chodzi z jakimiś przyjaciółmi, jakieś serduszko się pojawia obok nicku czyjejś osoby XD Serio czy to aż tak p--------a sprawa ze wysłałem jakieś zdjęcie na jakiejś z------j aplikacji do byłej? Ze mną jest coś nie tak czy to #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki #pytanie
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varien k---a jaki rak w komentach XDD jeśli to przeszkadza Twojemu różowemu to jej nie wysyłaj i tyle, nic Cie to nie kosztuje. Ale z komentujących beka, bo po zerwaniu nie można mieć normalnych relacji? Jak jesteście w nowym związku to wymagacie od partnera zablokowania wszędzie byłej/byłego? XDDDD JAK DZIECI
  • Odpowiedz
@k___b: messenger jest do rozmawiania i zawalanie go jakimś fotami byłoby uciążliwe. Snap jest bardziej niezobowiązujący, przeklikasz foty i ich nie ma. Wyobrażasz sobie, że ktoś zacznie ci wysyłać zdjęcia z wakacji imprezy czy tam gdzie obecnie jest na messengerze?
  • Odpowiedz
  • 1
@hadrian3 nie chce mi się oglądać zdjęć z wakacji ludzi, z którymi nie trzymam.
A ludzie z którymi trzymam wysyłają mi na maila albo pokazują jak wrócą
  • Odpowiedz
@k___b: ok, może masz mało znajomych albo dużo wolnego czasu. To trochę jak z posiadaniem fb, można na nim spędzać cały dzień scrollując go, albo wejść załatwić co chciało się załatwić i wyjść. Po prostu trzeba umieć korzystać.
  • Odpowiedz
  • 0
@hadrian3 nawet trochę inaczej. Nie mam nawet miliona osób na fb w znajomych, bo po co mi mieć osoby, które z ciekawości oglądają mój profil. I w drugą stronę, nie obchodzi mnie co oni robią, niech żyją sobie swoim życiem. Moim zdaniem lepiej mieć kilku wartościowych znajomych i z nimi te wspomnienia tworzyć na żywo.

Ale może się mylę, każdy ma inne podejście.
  • Odpowiedz
@k___b: można mieć tych bliższych jak i dalszych. Spotykając się z dalszymi znajomymi raz na pół roku czy rok nie wiem co się u nich działo. Nie jestem osobą lubiącą sobie popisać z ludźmi od tak, co u nich słychać, wolę rozmawiać na żywo. Fb i snap pozwala mi zmniejszyć uczucie oddalania się od siebie nawzajem bo nadal wchodzimy ze sobą w interakcje przy ponownym spotkaniu będę czuł jakbym go
  • Odpowiedz
@k___b: no pewnie jak chcą to można zescreenować, ale ja wiem kiedy ktoś zrobi screena i on też wie, że ja wiem :D a wtedy już więcej p--------h rzeczy mogę nie wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz