Wpis z mikrobloga

  • 26
Czy to normalne że #rozowypasek robi aferę o to, że wysyłam snapy do mojej byłej na snapie? Znaczy nie że tak bezpośrednio tylko wysyłam wszystkim jak leci takie same snapy. Sam do końca nie ogarniam tej technologii, o co chodzi z jakimiś przyjaciółmi, jakieś serduszko się pojawia obok nicku czyjejś osoby XD Serio czy to aż tak #!$%@? sprawa ze wysłałem jakieś zdjęcie na jakiejś #!$%@? aplikacji do byłej? Ze mną jest coś nie tak czy to #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki #pytanie
  • 40
  • Odpowiedz
@Varien: Już czytaliśmy że wszystkim, nic to nie zmienia. Jak nie umiesz obsługiwać aplikacji to albo się naucz albo nie używaj. Myślę, że ja nie przestaniesz to ona przetestuje co Tobie przeszkadza i o co robisz afery już w niedalekiej przyszłości.
  • Odpowiedz
@Varien: ja #!$%@?, to wyjeb byłą ze znajomych, czy jak to się na tym gunwie robi. Pewnie by ci to zajęło siedem minut szukania w guglu, ale wolisz jakieś dramy odwalać, że to tak "hehe, przes psypadek, ojeju, nie umie tego wyłonczyć xd".
P.s. nie wim, czy to normalne jak się ma 13 lat, ale gdyby moja wrzucała coś do swojego ex, to bym się wkurzał.
  • Odpowiedz
@ZdenerwowanyBialorusin: Wykop jest specyficznym portalem, gdzie można się pośmiać, pomóc nawzajem.
Fejsa mam, żeby się kontaktować na grupie z ludźmi ze studiów.

Jakoś mnie, ani mojego niebieskiego, ani naszych najbliższych przyjaciół nie rajcuje wysyłanie 1662684 osobom zdjęć i filmików co aktualnie robimy, bo zwyczajnie z najbliższymi znajomymi się spotykamy, a nie wysyłamy snapy.
  • Odpowiedz