Wpis z mikrobloga

Witam po raz xx. Tym razem odpada Żubr z dośc znaczną przewagą głosów nad poprzednimi.
Głosujesz na NAJOBRZYDLIWSZE z pozostałej siódemki. A zwycięskie piwo oczywiście zakupię i wypije ;))
Chcesz być wołany - zaplusuj wpis! Obserwuj również autorski tag #wykopowawykreslanka (dzięki za 500 obserwujących!)
Dziękuje również za wszystkie głosy oddane w poprzednich głosowaniach. #piwo
oba-manigger - Witam po raz xx. Tym razem odpada Żubr z dośc znaczną przewagą głosów ...

źródło: comment_87DHp5W9lWjxBwpkwwL7mENfvck9ABRG.jpg

Pobierz

Które najgorsze z pozostałych?

  • Żywiec 8.4% (523)
  • Tyskie 39.2% (2436)
  • Namysłów 4.0% (249)
  • Okocim 9.6% (595)
  • Perła 3.9% (239)
  • Carlsberg 20.2% (1255)
  • Lech 14.7% (910)

Oddanych głosów: 6207

  • 94
  • Odpowiedz
@kenzic: Wiem. U mnie z 80% piw z Krasnysławu można znaleźć w większych supermarketach. Ale co Wuwu miał mówić, jak piwo za darmo dostawał.
Najlepsza piwa to: darmowe i następne ;)
Specjala piłem, ale u nas to tez rzadko spotykany specyfik ;)
  • Odpowiedz
  • 3
@oba-manigger pisałem już to wcześniej. Taka eliminacja nie ma sensu. Wypijesz sobie na końcu najlepsze piwo bo najgorsze teraz są eliminowane. Te co najmniej głosów powinno odpaść a cała reszta najgorszych dalej przechodzi. I zostają najgorsi z najgorszych.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: No wiadomo,że nie będzie siał fermentu i mówił,że jakieś szczochy :D Na pewno jedno było lepsze drugie mniej. On lubi alkohol więc wszystkie mu smakowały :D Osobiście chętnie bym się wybrał na taką imprezę i posmakował różnych gatunków :)
  • Odpowiedz