Wpis z mikrobloga

Witam po raz xx. Tym razem odpada Żubr z dośc znaczną przewagą głosów nad poprzednimi.
Głosujesz na NAJOBRZYDLIWSZE z pozostałej siódemki. A zwycięskie piwo oczywiście zakupię i wypije ;))
Chcesz być wołany - zaplusuj wpis! Obserwuj również autorski tag #wykopowawykreslanka (dzięki za 500 obserwujących!)
Dziękuje również za wszystkie głosy oddane w poprzednich głosowaniach. #piwo
oba-manigger - Witam po raz xx. Tym razem odpada Żubr z dośc znaczną przewagą głosów ...

źródło: comment_87DHp5W9lWjxBwpkwwL7mENfvck9ABRG.jpg

Pobierz

Które najgorsze z pozostałych?

  • Żywiec 8.4% (523)
  • Tyskie 39.2% (2436)
  • Namysłów 4.0% (249)
  • Okocim 9.6% (595)
  • Perła 3.9% (239)
  • Carlsberg 20.2% (1255)
  • Lech 14.7% (910)

Oddanych głosów: 6207

  • 94
#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię
@oba-manigger: jak mnie po tyskim nerki je....ą jak by mi ktoś kilem z golfa prz...ł
zresztą po 2 tygodniowej abstynencji spowodowanej pobytem w szpitalu to mi piwo nie smakuje nie podchodzi